آموزش و سرگرمیویدئو

ویدئو/ قلدری بچه مهمونی: تا حالا دندونت رفته تو معده ت؟!

بچه شخصیت محبوب سریال مهمونی بار دیگر سوژه رسانه‌ها شد.

به گزارش وقت صبح، در بخشی از این برنامه بچه با قلدری برای سیروس او را تهدید کرد.

 

ایرج طهماسب و آموزش درباره‌ی کودکان

ایرج طهماسب در برنامه‌ی جدیدش با همان حس و حال همیشگی حضور دارد. او به خانه‌ای جدید نقل مکان کرده، و در همسایگی منزل جدیدش یک سالن عروسی است و هم شخصیت‌های عروسکی جدیدی به زندگی او اضافه شده و هم افراد جدیدی با او در این مجموعه هستند.

شاباش، دی جی، کَته‌خانم، قیمه‌خانم، مگسی به نام خوشگل بابا، پسربچه‌ای شیرین که گاه زبانش تند می‌شود و جلوی تالارعروسی گُل می‌فروشد و پشه‌ای با نام دوست مگسی و…

در «مهمونی» هم اتفاق‌های متفاوت و جذابی رخ می‌دهد و آقای طهماسب حالا بعد از دورانی که کرونا شرایط جهان را تغییر داده باز با مخاطبانش صحبت می‌کند.

مهمترین اتفاق این است که «مهمونی» از نظر ساختار به‌روز است و تمامی ویژگی‌های آثار ایرج طهماسب که در تناسب با مخاطب کودک و بزرگسال است، همراه دارد و با فن بیان خود او و برقراری ارتباط بین عروسک‌ها و شخصیت‌ها، داستان‌ها و قسمت‌ها به هم متصل و جمع‌بندی می‌شوند.

مهمتر از همه این‌که آقای طهماسب همچنان بر اصل آموزش و تاثیرگذاری در آثارش وفادار است و در این میان بی‌تفاوت از مسایل روز نمی‌گذرد.

تمامی عروسک‌ها و شخصیت‌ها، مانند تمامی شخصیت‌های کلاه قرمزی و پسر خاله و بقیه که سال‌ها برای همه‌ی مخاطبان آشنا بودند و به خوبی خود را در برنامه جا می‌دادند، جا می‌دهند.

ایرج طهماسب همواره به عنوان کسی شناخته می‌شود که در تولید آثار برای کودکان و درباره‌ی کودکان و حتی بیان دوران کودکی شهرت دارد. کلیه‌ی تجربیات او در آثار تلویزیونی و سینمایی همیشه موفق بوده و هست.

نوشته های مشابه

guest
1 Comment
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا