آموزش و سرگرمیویدئو

ویدئو/ فرزاد حسنی خطاب به شراره رخام: لب‌هایت دفرمه بود!

شراره رخام بازیگر سینما و تلویزیون در برنامه‌ای مهمان فرزاد حسنی بود.

به گزارش وقت صبح، در بخشی از این برنامه، شراره رخام درباره تزریق ژل به لب‌هایش و از دست رفتن چند پیشنهاد کار صحبت می‌کرد که فرزاد حسنی با تصودیق صحبت‌های او اضافه کرد: لب‌هایت دفرمه بود!

 

پاسخ شراره رخام به لزوم رعایت چندصدایی در صداوسیما

شراره رخام درخصوص لزوم رعایت رویکرد چندصدایی در صداوسیما که از تاکیدات ضرغامی در بدو ورود به این رسانه بود، معتقد است: اصولا جدی گرفتن هر موضوعی که باعث پیشرفت در زمینه‌ی فرهنگی شود، مورد تأیید است.

شراره رخام درخصوص لزوم رعایت رویکرد چندصدایی در صداوسیما که از تاکیدات ضرغامی در بدو ورود به این رسانه بود، معتقد است: اصولا جدی گرفتن هر موضوعی که باعث پیشرفت در زمینه‌ی فرهنگی شود، مورد تأیید است.

این بازیگر در گفت‌وگویی در توضیح بیشتر این مطلب عنوان کرد: به نظر من جدی گرفتن و اهمیت دادن به هر موضوعی که باعث پیشرفت در زمینه‌ی فرهنگی شود، قابل تأیید است.

حالا اینکه اقدام به این مسئله از چه راهی و از چه طریق باشد بستگی به سیاست‌های موجود دارد که چطور با یکدیگر تعامل کنند تا این اتفاق محقق شود.

جشنواره تلویزیونی جام‌جم

وی سپس درباره‌ی برگزاری جشنواره تلویزیونی جام‌جم گفت: برگزاری جشنواره‌ای با عنوان جام‌جم در قالب یک مراسم بزرگ که این تعداد از بازیگران را با وجود مشغله‌های فراوان دور یکدیگر جمع کند به نظر من در درجه اول قابل تقدیر است.

ضمن اینکه وقت گذاشتن برای برگزاری چنین جشنواره‌ای جهت جمع‌آوری و دعوت میهمانان خودش کار قابل احترامی است.

رخام همچنین تصریح کرد: اصولا تشکل‌های فرهنگی اینچنینی را به شدت دوست دارم و احساس می‌کنم مراسم‌های اینچنینی جایی برای تجدید میثاق و تجدید دیدار است.

به جهت اینکه ما یک بار دیگر نشان می‌دهیم که در زمینه فرهنگی قوی عمل می‌کنیم. بر این اساس برگزاری جشنواره تلویزیونی جام‌جم به عنوان یک حرکت فرهنگی قابل ستایش است.

این بازیگر تلویزیونی در پایان گفت‌وگوی خود با اشاره به جدیدترین کارهایشان در تلویزیون یادآور شد: در حال حاضر مشغول تهیه‌کنندگی یک فیلم کوتاه هستم، ضمن اینکه یک کار جدید هم در قالب فیلم تلویزیونی دارم که قرار است در کیش تصویربرداری شود.

برای بازی در یک سریال تلویزیونی هم صحبت‌هایی شده ولی هنوز به مرحله عقد قرارداد نرسیده است. همچنین یک قرارداد دیگری هم برای بازی در یک فیلم سینمایی دارم.

نوشته های مشابه

guest
1 Comment
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا