آموزش و سرگرمیویدئو

ویدئو/ غافلگیری خانم بازیگر با کیک ویژه در پشت صحنه سریال

عوامل سریال خوشنام تولد نیلوفر رجایی فر بازیگر این سریال را جشن گرفتند.

به گزارش وقت صبح، در این مراسم که با غافلگیری نیلوفر رجایی همراه بود، کیک زیبایی که نام او را یدک می‌کشید به چشم می‌خورد.

 

دختر داعشیِ سریال پایتخت پرستار شد

نیلوفر رجایی‌فر، بازیگر نقش الیزابت در مجموعه تلویزیونی «پایتخت ۵» از چگونگی حضورش در سریال «موج اول» در نقش پرستاری که عاشق کارش است، گفت.

نیلوفر رجایی‌فر بازیگر نقش الیزابت در مجموعه تلویزیونی «پایتخت ۵»، در نقش پرستار در سریال «موج اول» روی آنتن شبکه ۳ سیما است.

این سریال به کارگردانی امیر سجادی‌حسینی و تهیه‌کنندگی سعید کمانی تلاش می‌کند بحران کرونا و تلاش شبانه‌روزی کادر درمان برای مقابله با این بیماری را به تصویر بکشد.

رجایی‌فر با حضور در برنامه «دست در دست» در شبکه ۲ سیما در مورد حضورش در سریال «موج اول» گفت: «آقای حسینی، کارگردان جوانی هستند که بسیار به من لطف و اطمینان کرده‌اند. او هنرمند است و می‌خواهد چیزهای جدید را کشف کند و گمان می‌کنم به همین دلیل بود که بعد از رد کردن چندین پیشنهاد تکراری، این پیشنهاد را پذیرفتم.

او گفت: فضا بسیار متفاوت بود و با همه نقش‌هایی که قبل‌تر بازی کرده بودم فرق می‌کرد؛ دختری آرام از قشری متمول و عاشق پرستاری که به راحتی می‌توانسته است پزشک شود اما دوست نداشت و پرستار مانده است.»

نوشته های مشابه

guest
3 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا