آموزش و سرگرمیویدئو

ویدئو/ علی دایی به شوخی‌ها با او در فضای مجازی چه حسی دارد؟

علی دایی در یک مصاحبه اینترنتی شرکت کرد و به سوالات پاسخ داد.

به گزارش وقت صبح، علی دایی در پاسخ به این سوال در واکنش به شوخی‌هایی که با او در فضای مجازی می‌شود، توضیحات جالبی ارائه داد.

 

نخستین واکنش دایی به شکسته شدن رکوردش توسط رونالدو

علی دایی در واکنش به شکسته شدن رکوردش توسط کریستیانو رونالدو نوشت: امیدوارم این رکورد همچنان پابرجا بماند.

در حالی که کریستیانو رونالدو توانسته بود در مسابقات یورو ۲۰۲۰ به رکورد گل‌های ملی علی دایی برسد، این بازیکن چهارشنبه شب توانست از این رکورد عبور و عنوان آقای گلی فوتبال جهان را تصاحب کند.

رونالدو در حالی که تیمش با نتیجه یک بر صفر از ایرلند عقب بود، با ۲ گل در دقایق ۸۸ و ۹۳ تیم ملی کشورش را برنده این دیدار کرد.

این فوق ستاره پرتغالی پس از این رکوردشکنی، در اینستاگرام خود نوشت: نمی‌توانم با هیچ واژه‌ای احساسم را توصیف کنم. در میان همه رکوردشکنی‌هایم در دوران ورزشی، این یکی برای من ویژه بود و به آن افتخار می‌کنم.

وی ادامه داد: در درجه اول اینکه هربار که برای کشورم به میدان می‌روم، لحظه ویژه‌ای است. به جهان نشان دادم که مردم پرتغال از چه چیزی ساخته شده‌اند. در درجه دوم از زمان کودکی، مسابقات ملی تاثیر عمیقی روی من می‌گذاشت؛

تماشای اسطوره‌های کودکی‌ام که هر تابستان در جام جهانی و یورو رقابت می‌کردند. و در پایان اینکه زدن ۱۱۱ گل برای پرتغال به این معنی است که ۱۱۱ بار میلیون‌ها پرتغالی در سراسر جهان شاد شده‌اند؛ آن‌ها شایسته هر نوع فداکاری هستند.

رونالدو گفت: دلیل دیگر برای من که این دستاورد را بسیار باارزش می‌کند این است که علی دایی استانداردها را در این سطح بسیار بالا قرار داده بود، به حدی که گاهی اوقات فکر می‌کردم هیچگاه به آن نمی‌رسم.

به «شهریار» به خاطر اینکه برای مدتی طولانی این رکورد را در اختیار داشت تبریک می‌گویم و از او ممنونم که هربار که گل زدم و به او نزدیک‌تر شدم به من احترام گذاشت.

نوشته های مشابه

guest
3 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا