آموزش و سرگرمی

ویدئو/ عجیب و واقعی؛ تتلو با اخبار ۲۰:۳۰ مصاحبه کرد!

به تازگی ویدئویی از مصاحبه امیر تتلو با اخبار ۲۰:۳۰ منتشر شده است.

به گزارش وقت صبح، این مصاحبه به مناسبت نماهنگ انرژی هسته‌ای که تتلو خواند، صورت گرفته بود.

 

نماهنگ انرژی هسته‌ای

«انرژی هسته‌ای» نام ترانه‌ای از امیر تتلو، خواننده و ترانه‌سرای اهل ایران است که در تیر ۱۳۹۴، همزمان با مذاکرات هسته‌ای ایران با ۵+۱ منتشر شد.

بخوانید: بلیط نجومی چهارمین کنسرت تتلو؛ 15 میلیون تومان!

نماهنگ «انرژی هسته‌ای» به کارگردانی اردشیر احمدی و با حمایت نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران، نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران و گروه فرهنگی هنری دل‌صدا و شبکه اینترنتی نصر ساخته شده‌است.

این نماهنگ پس از توافق جامع ایران و گروه ۵+۱ عرضه شد. آمریکا بارها ایران را تهدید به از بین بردن برنامه هسته‌ای کرد. تهدیدهای اسرائیل پس از توافق ایران و ۵+۱ نیز ادامه یافت، آنچه باعث توجه بیشتر به این نماهنگ در رسانه‌های داخلی و خارجی بود همکاری نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در ساخت آن بود.

این موزیک ویدئو به شدت مورد توجه قرار گرفت و در زمان کوتاهی به صدر جستجوی گوگل بدل شد و در رسانه‌های داخلی و خارجی بازتاب یافت. تا جایی‌که نشریات معتبری همچون تایم و کریستین ساینس مانیتور بدان پرداختند. تلویزیونی اسراییلی I24news و رسانه‌های آسیایی نیز این ویدئو را مورد توجه قرار دارند.

این نماهنگ در منجیل و قسمت‌های دیگر بر روی ناوشکن دماوند منطقه چهارم نداجا بندر انزلی فیلمبرداری شده‌است و با زیرنویس انگلیسی ارائه شده و در آن به حق ایران برای دست‌یابی به انرژی هسته‌ای و همچنین نام خلیج فارس اشاره شده‌است.

به نوشته روزنامه گاردین امیر حسین مقصودلو ملقب به امیر تتلو با این کلیپ طوفانی به پاکرده است. پس از این کلیپ از نیروی دریای ارتش جمهوری اسلامی ایران هدیه‌ای دریافت کرد که در اینستاگرام خود تصویر آنرا منتشر ساخت.

نوشته های مشابه

guest
37 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا