اجتماعیویدئو

ویدئو/ ضرب و شتم وحشیانه یک مهماندار هواپیما توسط مسافر خشمگین

ویدئویی ناراحت کننده از کتک خوردن یک مهماندار خانم توسط مسافر در فضای مجازی دست به دست می‌شود.

به گزارش وقت صبح، پس از این که مهماندار خانم اجازه تغییر صندلی مسافر از صندلی اکونومی به فرست کلاس را نداد، مسافر بی‌رحم با مهماندار درگیر شد.

این اتفاق در پرواز سن جوزه دل کابو در مکزیک به لس آنجلس آمریکا رخ داد.

 

ماجرای درگیری مهمانداران با مسافران در پرواز نجف-تهران

در پرواز نجف – تهران حاشیه‌هایی اتفاق افتاد که تصاویر و ویدئوهای آن در فضای مجازی منتشر و به اصطلاح وایرال شده است.

در فیلم‌های منتشر شده تصاویری از درگیری در کابین پرواز هواپیمای شرکت هواپیمایی قشم‌ایر وجود دارد که در توضیحات آن نوشته شده میهمانداران این شرکت هواپیمایی با مسافران درگیر شدند و این درگیری در حالی اتفاق افتاده که این پرواز شش ساعت تاخیر داشته است.

صابر نوروزی، مدیر روابط عمومی شرکت هواپیمایی قشم‌ایر درباره این اتفاق گفت: پرواز امروز شرکت هواپیمایی قشم‌ایر از نجف به تهران به دلیل تاخیر در پرواز قبلی با وقفه‌ای حدود شش‌ساعته انجام شد.

وی ادامه داد: پرواز قبلی این هواپیما در دوبی به دلیل بدی آب و هوا حدود ۱۱ ساعت دیرتر انجام شد که البته این تاخیر تنها مختص به پرواز قشم‌ایر نبود و شرکت‌های هواپیمایی بسیاری در فرودگاه دوبی با این مشکل مواجه شده‌اند.

مدیر روابط عمومی شرکت هواپیمایی قشم‌ایر افزود: مسافران در پرواز نجف – تهران به دلیل تاخیر شش‌ساعته عصبانی شده بودند و با وجود پذیرایی که از آن‌ها صورت گرفته بود، حاضر به پیاده شدن از هواپیما نشدند.

نوروزی گفت: در این میان امنیت پرواز به دلیل مقاومت مسافران برای ترک کردن هواپیما، ورود کرد و مسافران را از هواپیما پیاده کرد که نهایتا درگیری در این میان اتفاق افتاد اما همه مهمانداران این پرواز خانم بودند و هیچ مردی در خدمه پروازی حضور نداشت که بخواهد با مسافران درگیر شوند. البته در این میان رئیس ایستگاه قشم‌ایر در فرودگاه امام خمینی (ره) نیز توسط مسافران مورد ضرب و شتم قرار گرفته و هواپیما نیز آسیب دیده است.

نوشته های مشابه

guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا