آموزش و سرگرمیویدئو

ویدئو/ ضرب و شتم داور زن توسط بازیکن مرد غول پیکر و محرومیت مادام العمر او!

اتفاق عجیب باعث به وارد آمدن یک شوک به دنیاب فوتبال شد.

به گزارش وقت صبح، در دسته‌های پایین لیگ فوتبال آرژانتین، یکی از بازیکنان غول پیکر با حمله به داور زن او را مورد ضرب و شتم قرار داد.

شرح ماجرا

یک اتفاق عجیب در فوتبال آرژانتین با بازتاب گسترده مواجه شد.

اتفاقی که مطبوعات آرژانتین آن را «خشونت غیرقابل توضیح» می‌نامند در منطقه گونزالس چاوز در بوئنوس آیرس روز یکشنبه رخ داد، زمانی که یک بازیکن مرد فوتبال به نام کریستین تیرونه به شدت عصبانی شد و از پشت به سر دالما ماگالی کورتادی، داور زن مسابقه مشت زد.

تیرونه که برای دپورتیوو گارمنسه بازی می‌کرد، با توجه به اینکه تیمش مقابل ایندپندنسیا چاوز با نتیجه ۲-۱ پیروز شده بود، رفتاری غیرقابل توجیه را از خود نشان داد.

آنطور که تصاویر ویدئویی منتشر شده نشان می‌دهد، وقتی کورتادی در میانه زمین و موقعیتی غیرخطرناک برای حریف اعلام خطا کرد، تیرونه ناگهان کنترل خود را از دست داد و دوان دوان آمد و ضربه محکمی از پشت سر به کورتادی، داور زن این مسابقه زد.

تیرونه هنگام تلاش برای ادامه حمله توسط مقامات امنیتی از داور جدا شد و بلافاصله بازی لغو شد و پلیس سپس او را دستگیر کرد.

به گزارش روزنامه ملی ورزشی آرژانتین Ole، تیرونه در یک ایستگاه پلیس محلی در عصر یکشنبه بازداشت بود در حالی که کورتادی «به دلیل ضربه وارد شده به سر، خراش و ضربه به بازوها در بیمارستان تحت نظر قرار گرفت.»

درخواست داور مجروح

کورتادی ۳۰ساله همچنین تحت سی تی اسکن قرار گرفت و توضیح داد که ممکن است تا مدتی کار کردن برای او غیرممکن باشد. او پس از بهبودی، با خانواده‌اش در مورد ادامه داوری صحبت خواهد کرد.

او تاکید کرد: «امروز مهم این است که عدالت اجرا شود تا این اتفاق دیگر تکرار نشود و دیگر چنین بلایی سر کسی نیاید.

جنسیت در اینجا مهم نیست. ما کار داوری انجام می‌دهیم، بسیاری از ما از این راه امرار معاش می‌کنیم، آن را دوست داریم و به عنوان حرفه خود انجام می‌دهیم.

می‌خواهیم عدالت اجرا شود و این مرد تاوان کاری را که انجام داده است، بپردازد.» او نیز در توصیف این حمله گفت که این حمله کاملاً بی‌دلیل بوده و تصمیمی که گرفته واکنش تیرونه را توجیه نمی‌کند.

شکایت خانم داور

اگرچه در فیلم به نظر می‌رسد مشت تیرونه به طور کامل به سر خانم داور برخورد نکرده اما در عوض او داور را با داخل بازوی خود مورد آسیب قرار می‌دهد. داور چند ثانیه به زمین افتاد و سپس از جایش بلند شد.

کورتادی گفت که در اثر ضربه چند لحظه بیهوش شده و سپس احساس سرگیجه و تهوع کرد که به این معنی بود که او باید به بیمارستان منتقل شود.

پس از ترخیص از بیمارستان، خانم داور به اداره پلیس رفت تا شکایت کند. او به روزنامه اوله تاکید کرد که می‌خواهد تیرونه را برای مدت نامحدود از فوتبال محروم کند. او گفت:

«شما باید او را برای همیشه دور بیندازید. او هرگز نباید در هیچ باشگاهی باشد. او یک فرد خشن است که احتمالاً در زندگی روزمره نیز چنین است. یک فرد عادی این کار را نمی‌کند.»

خواسته‌های کاردونی توسط هزاران کاربر شبکه‌های اجتماعی تکرار شد و آن‌ها نیز خواهان محرومیت طولانی مدت تیرونه از فوتبال شدند.

منبع: خبرورزشی

نوشته های مشابه

guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا