آموزش و سرگرمیویدئو

ویدئو/ صحبت بهاره رهنما درباره جدایی‌اش از پدر پریا/ بهاره هنوز هوای پیمان را دارد!

بهاره رهنما در بخشی از مصاحبه‌ای تلویزیونی درباره جداییش از پیمان قاسمخانی و حواشی به وجود آمده در این باره صحبت‌هایی مطرح کرد.

به گزارش وقت صبح، بهاره رهنما در این صحبت‌هایش به دفاع از پیمان قاسمخانی پرداخت که به اشتباه تهمت‌ها و حواشی‌ای گریبان او را نیز گرفته و او را از تهمت‌ها مبرا دانست.

 

بهاره رهنما در سریالی سیاسی

بهاره رهنما که این روزها با تلویزیون همکاری می‌کند، درباره اینکه آیا در شرایط فعلی تلویزیون را به سینما ترجیح می‌دهد، گفت: تلویزیون را به سینما ترجیح نمی‌دهم همان‌طور که سینما را به تلویزیون ترجیح نمی‌دهم؛ ارجحیتم با نقش متفاوت و خوب است.

بهاره رهنما که این روزها در مجموعه تلویزیونی «غیرعلنی» که ویژه انتخابات در حال تولید است، ایفای نقش می‌کند، درباره حضورش در تلویزیون گفت: ارجحیتم با نقش متفاوت و خوب است. هیچ‌وقت فکر نمی‌کنم چون کار سینمایی است حتما باید بازی کنم؛ کما اینکه در سینما هم فرد پرکاری نیستم. ابتدا برایم گروه کارگردانی و قصه اولویت دارد. به همین علت هم می‌بینید که در تئاتر پرکارم، چون در این حوزه قصه‌ها و نقش‌ها آنقدر قوی هستند که خود آن یک قلاب خوبی می‌اندازد.

وی در ادامه گفت: کار کردن در سینما و تلویزیون برایم سخت است، چون عاشق تئاتر هستم و زمانی که تئاتر از ما می‌گیرد، نظم دارد، به همین علت دیر به دیر کار تلویزیونی و سینمایی قبول می‌کنم. شاید امسال برای هشتمین بار بود که پیشنهاد بازی در تلویزیون را داشتم، اما هیچکدام را قبول نکردم ولی کار «غیرعلنی» را دوست داشتم و پذیرفتم، علت آن هم این بود که عوامل حرفه‌ای و خوبی در آن کار می‌کنند.

این بازیگر تئاتر سینما و تلویزیون، درباره نقش خود در مجموعه «غیرعلنی» نیز تاکید کرد که این مجموعه یک مجموعه کمدی اجتماعی است و اصلا سیاسی نیست و گفت: نقشم در این مجموعه شیرینی‌ها و ویژگی‌هایی که مخاطب دوست دارد از من ببیند را دارد. این سریال مطلقا سریال سیاسی نیست. به نظرم طرح مساله انتخابات در آن، محملی برای موقعیت‌های کمیک است؛ یعنی یک سریال کمدی اجتماعی است و به لحاظ بازخوردهای اجتماعی، اتفاقاتی مثل انتخابات یا اتفاقات دیگری در آن شکل می‌گیرد و هیچ جناح‌بندی خاصی ندارد.

رهنما سپس یادآور شد: از همان ابتدا که می‌خواستم کار را بپذیرم، برایم مهم بود که مجموعه جناح‌بندی خاصی نداشته باشد؛ به هر حال مردم طرفدار جناح‌های مختلف سیاسی هستند. هیچ‌وقت دوست ندارم در کاری بازی کنم که به لحاظ جناح‌بندی کسی را تحریک کنم یا طرفداران یک جناح را برنجانم.

نوشته های مشابه

guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا