آموزش و سرگرمیویدئو

ویدئو/ شیرجه پیرزن ۸۰ساله و شجاع دزفولی در دل رودخانه!

ویدئویی از منطقه تفریحی علی کله در دزفول به شدت مورد توجه کاربران قرار گرفته است.

به گزارش وقت صبح، در این ویدئو یک پیرزن ۸۰ساله به دل آب شیرجه می‌زند.

 

جنجال بسته شدن علی کله

علی کله یکی از پارک‌های ساحلی پرطرفدار خوزستان است که هرساله و بخصوص در فصل‌های بهار و تابستان جمعیت زیادی را از شهرها و استان‌های مجاور به سوی خود جذب می‌کند.

در مرداد ماه سال ۱۳۹۰ و بدون اعلام قبلی پارک ساحلی دز (علی کله) تعطیل شد و مردم و میهمانان و مسافرانی که از گوشه و کنار استان خوزستان و استانهای همجوار جهت استفاده از امکانات و فضای این محل به دزفول آمده بودند نتوانستند وارد این پارک شوند.

علت این اتفاق نارضایتی نماینده ولی فقیه و امام جمعه دزفول از وضعیت فرهنگی علی کله به دلیل روزه خواری، بی‌حجابی، کشیدن قلیان، شرب خمر و استفاده از آلات قمار و موسیقی در این محل اعلام شد.

وی در خطبه‌های نماز جمعه نیز با اعلام ابراز ناخرسندی و گلایه مندی از وضعیت فرهنگی پارک ساحلی علی کله خواستار مشخص شدن وضعیت این محل شده بود و با تذکر به سرپرست فرمانداری دزفول و دستور سرپرست فرمانداری، توسط نیروی انتظامی علی کله تعطیل شد.

پس از این اتفاق، از سوی فرمانده انتظامی دزفول مقرر شد که پارک تفریحی علی کله در روزهای پنج شنبه و جمعه از ساعت ۴ صبح تا ۶٫۳۰ بعد از ظهر تعطیل باشد که البته مدتی بعد این دستور لغو شد.

نوشته های مشابه

guest
2 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا