آموزش و سرگرمیویدئو

ویدئو/ شکار گوزن توسط تمساح دختر خردسال را به گریه انداخت!

تماشای حیات وحش کروگر آفریقای جنوبی برای یک دختر جوان خاطره‌ای تلخ و فراموش نشدنی به یادگار گذاشت.

به گزارش وقت صبح، گله‌ای از گوزن‌های یالدار در پارک ملی کروگر آفریقای جنوبی در حال نوشیدن آب از یک رودخانه بودند که ناگهان یک گوزن یالدار بدشانس توسط یک تمساح به داخل آب کشیده شد. کمی بعد دومین تمساح عظیم الجثه وارد صحنه شد و حیوان بی‌دفاع را ربود.

 

لحظه دلخراش

نیکول کروم و الکس کروم دوقلوهای ۲۲ساله برای تماشای حیات وحش به پارک ملی کروگر رفته بودند که این لحظات دلخراش را از نزدیک مشاهده کردند.

نیکول می‌گوید: متوجه حرکت یک تمساح به داخل آب شدیم. تصمیم گرفتیم در اطراف منتظر بمانیم، زیرا گله‌ای از گوزن‌های یالدار را در همان نزدیکی دیدیم. این حیوانات بارها به آب نزدیک شدند، اما تمساح حمله نکرد.

بیشتر بخوانید:

ویدئویی جالب از لحظه افتادن شاخ گوزن

ویدئو/ پلنگ مکار گوزن نگون بخت را غافلگیر کرد و خورد!

تمساح‌ها شکارچیان در کمین هستند و در کمین طعمه‌های ناآگاه می‌مانند. این کاری است که این تمساح انجام می‌داد، صبورانه منتظر لحظه عالی بود.

صبر ممکن است همیشه در طبیعت به ثمر نرسد. با این حال، این بار مطمئنا این کار نتیجه داد. ما احساس می‌کردیم که قرار است اتفاقی بیفتد، زیرا می‌دانستیم یک تمساح گرسنه در آب کدر کمین کرده است. پس از حدود ۳۰ دقیقه انتظار، این اتفاق افتاد.

ما با پدر و مادرم در ماشین بودیم. یک ماشین دیگر آنجا بود و بدون شک آن‌ها همان انتظاری را داشتند که ما داشتیم.

لحظه شکار

تمساح از آب بیرون پرید و توانست یک گوزن یالدار کوچکتر را بگیرد. در ابتدا گوزن را نزدیک خود داشت، اما هنگامی که آن‌ها در آب قرار گرفتند، برای لحظه‌ای کوتاه، قدرت خود را از دست داد، اما توانست پای راست جلویی گوزن را بگیرد.

گوزن بیچاره تسلیم نمی‌شد. موفق شد خود را به نزدیک خشکی برساند. متأسفانه این پایان ماجرا نبود چرا که یک تمساح بسیار بزرگتر از نزدیک این غوغا را تماشا می‌کرد.

ما گمان می‌کنیم که اولین تمساح آنقدر قوی نبود که بتواند به تنهایی گوزن را از بین ببرد. گوزن به یک قدمی ساحل رسید، اما ناگهان تمساح بزرگ‌تر حمله کرد و به زندگی او پایان داد.

ما فکر می‌کردیم که گوزن در یک لحظه فرار می‌کند. با این حال متوجه شدیم که پایش به شدت آسیب دیده باشد و درد زیادی متحمل شد. اگر هم از این مهلکه نجات پیدا می‌کرد با توجه به مصدومیت شدید در ناحیه پا خیلی بیشتر زنده نمی‌ماند.

منبع: فرارو

نوشته های مشابه

guest
1 Comment
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا