آموزش و سرگرمیویدئو

ویدئو/ شایعات زشتی که زندگی نعیمه نظام دوست را به هم ریخت!

نعیمه نظام دوست در یک مصاحبه اینترنتی درباره شایعه‌هایی که درباره او منتشر شده صحبت کرد.

به گزارش وقت صبح، در این مصاحبه نعیمه نظام دوست درباره شایعه ازدواجش با سیاوش مفیدی و داریوش فرضیایی که ممکن بود زندگی‌شان را به هم بریزد، صحبت‌هایی مطرح کرد.

 

شرایط روحی بد نعیمه نظام‌دوست پس از مرگ زهره فکورصبور

نعیمه نظام‌دوست – بازیگر سینما و تلویزیون – درباره مرگ و اینکه اگر بداند مدت کوتاهی زندگی خواهد کرد چه می‌کند؟ می‌گوید: دوست دارم بیشتر به سفر بروم. می‌خواهم بعد از مرگم ار من مهربانی به یادگار بماند و همه از من دل خوشی داشته باشند.

ایسنا: نعیمه نظام دوست ابتدا درباره اتفاقاتی که سال گذشته برایش افتاد توضیح داد: همیشه غم و شادی، خیر و شر در تقابل با یکدیگر هستند.

سال گذشته برایم خوب شروع شد ولی با خبر درگذشت دوست عزیزم، زهره فکور صبور خیلی بد به اتمام رسید و واقعاً برایم شوک‌آور بود و باعث شد شرایط روحی بدی را تجربه کنم.

بیشتر بخوانید:

عکس/ لاغری و جوان شدن عجیب نعیمه نظام دوست کاربران را شگفت زده کرد!

ویدئو/ شوخی و خنده نعیمه نظام دوست با عمو پورنگ با چاشنی فیلتر جوانی!

این بازیگر که مهمان برنامه «احوال پرسی» شبکه دو سیما بود، درباره دست و پنجه نرم کردن با کرونا طی دو سالی که گذشت، گفت:

در این دو سال که همه با این ویروس منحوس دست در گریبان بودیم، اتفاقات بدی برای برخی هموطنان افتاد و عزیزانشان را از دست دادند ولی به اعتقاد من، حرفه من و امثال من این است که مردم را شاد کنیم و حس‌های خوب به آن‌ها منتقل کنیم تا کمی غم و اندوه را از زندگی‌ها دور نماییم.

او همچنین به دوران کودکی‌اش و شیطنت‌هایی که داشت اشاره کرد و ادامه داد: اجازه بدهید خاطرات آن دوران را بیان نکنم، من خیلی بچه شیطونی بودم و بیان خاطرات من برای بچه‌ها، بدآموزی دارد در واقع خاطراتی که دارم قابل پخش و گفتن نیست.

نوشته های مشابه

guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا