آموزش و سرگرمیویدئو

ویدئو/ شادی دیوانه‌وار و عجیب گزارشگر استرالیایی پس از صعود به جام جهانی

ویدئویی از شادی عجیب گزارشگر استرالیایی در فضای مجازی جهانی شده است.

به گزارش وقت صبح، پس از پیروزی استرالیا بر پرو و صعود به جام جهانی، یک گزارشگر استرالیا در میان مردم شادی عجیبی کرد.

 

استرالیا ششمین نماینده آسیا در جام جهانی

تیم ملی استرالیا همانند اکثر دوره‌های گذشته در بازی پلی آف راهی جام جهانی شد تا هوادارانش تا آخرین دم، نگران صعود این تیم باشند.

پرو و استرالیا دوشنبه شب در چارچوب آخرین مرحله از پلی آف جام جهانی ۲۰۲۲ قطر به مصاف هم رفتند که این دیدار پس از تساوی بدون گل در ۱۲۰ دقیقه بازی به ضربات پنالتی کشیده شد. در ضربات پنالتی، استرالیا با عملکرد بهتر توانست به برتری برسد تا با برتری ۵ بر ۴ در جام جهانی قطر حضور داشته باشد.

استرالیا تنها تیمی در جهان است که حالات مختلف صعود به جام جهانی را تجربه کرده و در این دوره هم صعودش تا دقیقه ۹۰ در هاله‌ای از ابهام بود اما آن‌ها در گذشته آن قدر تنبیه شده بودند که این بار برابر امارات و در ادامه برابر پرو اشتباه نکردند و به عنوان تیم سی و یکم راهی این رقابت‌ها شدند تا در پاییز از بزرگ‌ترین تورنمنت فوتبالی جا نمانند.

کانگوروها با صعود به عنوان ششمین تیم کنفدراسیون فوتبال آسیا به جام جهانی، امیدوار هستند در حد و اندازه‌های جام جهانی ۲۰۰۶ ظاهر شوند و از اعتبار اقیانوسیه دفاع کنند.

این تیم در حالی در جام جهانی ۲۰۲۲ با تیم‌های فرانسه، دانمارک و تونس هم‌گروه شده است که در دوره قبلی با دو تیم یعنی فرانسه و دانمارک هم‌گروه بود. هم‌چنین پرو یکی از تیم‌هایی بود که در دوره قبلی در گروه استرالیا بود و جالب این که استرالیا برای صعود به جام جهانی قطر موفق به شکست این تیم شد.

 

نوشته های مشابه

guest
1 Comment
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا