آموزش و سرگرمیویدئو

ویدئو/ سکانس بسیار جنجالی مینا وحید در فیلم ایرانی-خارجی

مینا وحید یکی از بازیگران فیلم سینمایی بعد از تو بود که در خارج از کشور نیز اکران شد.

به گزارش وقت صبح، در بخشی از فیلم بعد از تو ساخته فرهاد نجفی که با نام one night in tehran (یک شب در تهران) در خارج از کشور اکران شد، سکانسی جنجالی با بازی مینا وحید وجود دارد که در ادامه آن را مشاهده می‌فرمایید.

 

مینا وحید برنده جایزه جشنواره سانفرانسیسکو

شهاب حسینی و مینا وحید برگزیدگان بازیگری جشنواره فیلم‌های ایرانی سانفرانسیسکو شدند.

شهاب حسینی با فیلم هزارتو و مینا وحید با فیلم بعد از تو جایزه بهترین بازیگر مرد و زن سیزدهمین جشنواره فیلم‌های ایرانی سانفرانسیسکو را از آن خود کردند.

بعد از تو را فرهاد نجفی ساخته است که با نام one night in tehran (یک شب در تهران) در چندین جشنواره خارجی جوایزی به دست آورده بود.

علاوه بر مینا وحید، تیرداد کیایی دیگر بازیگر این فیلم است که هنوز در ایران اکران عمومی نشده است. مینا وحید چندی پیش هم برای بازی در فیلم کوتاه کرمچاله جایزه بهترین بازیگر نقش اول زن در جشنواره بین المللی فیلم مادرید را به دست آورد.

سیزدهمین جشنواره فیلم‌های ایرانی سانفرانسیسکو که به عنوان اولین جشنواره مستقل ایرانی در خارج از کشور برگزار می‌شود، امسال از تاریخ ۱۹ تا ۲۵ سپتامبر برابر با ۲۹ شهریور تا ۴ مهر به دلیل ویروس کرونا به صورت مجازی برگزار شد.

در این رویداد هزارتو علاوه بر جایزه بازیگری، توانست جایزه بهترین فیلم، جایزه بهترین فیلمنامه و بهترین کارگردانی را از آن خود کند. فرشاد محمدی هم برای فیلم ما همه با هم هستیم جایزه بهترین فیلمبرداری را گرفت.

نوشته های مشابه

guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا