آموزش و سرگرمیویدئو

ویدئو/ ریحانه پارسا و دوگانگی عجیب و غیر قابل حل!

ریحانه پارسا ویدئویی از خود منتشر کرده که در آن به سختی در حال ورزش کردن است.

به گزارش وقت صبح، این در حالی است که خیلی‌ها بر این باورند که طبق ویدئوهای قبلی و نوع صحبت کردن ریحانه پارسا، او معتاد به مواد مخدر و یا روانگردان است.

این مسئله و همچنین ورزش کردن او شاید هارمونی و سنخیتی با هم نداشته باشند.

 

توصیه سعید سهیلی به ریحانه پارسا

سعید سهیلی درباره قضاوت‌هایی که درباره ریحانه پارسا بازیگر سریال پدر شده است متنی را در اینستاگرامش منتشر کرد او در این متن برای ریحانه پارسا توصیه‌هایی کرد و موفقیت این بازیگر در سریال پدر را تبریک گفت.

سعید سهیلی کارگردان «گشت ارشاد» با انتشار تصویری از ریحانه پارسا در اینستاگرام، توصیه‌هایی به او کرد که این شرح است: «دخترم لیلا … دخترم ریحانه …

سلام، موفقیتت را در سریال پدر تبریک می‌گویم، به بهانه این تبریک بگذار بگویم که … هیچکس حق قضاوت تو را ندارد، هیچکس جز خودت، قضاوت کار ساده‌ای نیست، کار سختی ست که اینروزها برای بسیاری سهل شده است، اما چه سهل و چه سخت، چه خوب و چه بد، چه درست و چه نادرست، لااقل من این کار را بلد نیستم، نه بلدم و نه می‌پسندم.

اما میتوانم پدرانه بگویم که … بیا و این روزهای شیرین زندگیت را تلخ نکن، بیا و پشت سرت را فراموش کن، بیا و به روبرو خیره شو، به روبرو … به آینده … به افق‌های دور … به روزهای بهتر، از محبت‌ها غره و از بی‌مهری‌ها مأیوس مشو، بدان که در میانه این هیاهوی بیشمار … بسیاری تو را دوست دارند.

اما مهر دو نفر از جنس دیگری ست، متفاوت از همه، هیچکس به اندازه آقای عنقا و آقای توفیقی تو را دوست ندارد، بلاشک تعریف آنان زلال است و دلسوزیشان صادقانه، اما یک نفر دیگر هم هست، هواخواهی که بیشتر از آن دو …

و بهتر از همه «هوایت» را دارد، پس زلفت را به لطفش گره بزن و به روبرو خیره شو، به آینده، به افق‌های دور، به روزهای بهتر، دخترم ریحانه … دخترم لیلا … خدانگهدارت، همه جا … همه وقت … همیشه. »

 

نوشته های مشابه

guest
1 Comment
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا