آموزش و سرگرمی

ویدئو/ رونمایی هادی چوپان از کارخانه بزرگ اش در شیراز

هادی چوپان قهرمان مسترالمپیای جهان با انتشار ویدئویی جالب در صفحه شخصی اش از افتتاح یک کارخانه بزرگ توسط او در شیراز خبر داده است.

وقت صبح – هادی چوپان بدنساز مطرح ایرانی این روزها با حمایت همه جانبه طرفداران اش به یکی از چهره های محبوب و البته خبرساز ورزش کشور بدل شده است.

هر چند به اعتقاد اغلب کارشناسان فنی قهرمانی پرافتخار این ورزشکار شیرازی در مسابقات مسترالمپیای ۲۰۲۲ دنیا را می توان نقطه عطف کارنامه حرفه ای هادی چوپان در نظر گرفت.

با این وجود گرگ پارسی مدتی است که بیش از پیش در صفحه شخصی اش به فعالیت های حاشیه ای در جهت انتقاد مخالفان اش روی آورده است.

اما آقای مسترالمپیا در تازه ترین فعالیت اش در اینستاگرام اش با انتشار یک ویدئوی متفاوت از خودش از افتتاح کارخانه ای در شیراز خبر داده است.

محبوب ترین ورزشکار مردمی سال ۱۴۰۱ در یک یادداشت نوشت:
چیزی نمونده تا یک کارخانه عضله سازی هزارو دویست متری و ویو زیبا رو ببینید. بزودی اکادمی بزرگ چوپان کلاسیک در شیراز جایگاه خود را ثبت خواهد کرد.
به امید یزدان پاک وخرد
در خاک خود بخواب صد شرف بر تخت منت گذار
امروزمون سیاه سفیده اینشاالله فرامون رنگین.

بخوانید: ویدئو / تهدید رقیبان مستر المپیا توسط هادی چوپان به سبک جدید

چهره ترسناکی که هادی چوپان از خودش منتشر کرد!

به گزارش وقت صبح، هادی چوپان پس از شگفتی بزرگی که در مسابقات مستر المپیای ۲۰۲۲ کسب کرد، مدت هاست که تیتر داغ رسانه های داخلی شده است.

البته عملکردهای حاشیه ای این قهرمان شیرازی هم در این موضوع بی ربط نیست. چرا که او این روزها با فعالیت های مجازی مستمر اش به یکی از چهره های مشهور شبکه های اجتماعی بدل شده است.

با این وجود مدتی است که آقای مستر المپیا به واسطه لقب گرگ پارسی از تصاویر فتوشاپی عجیبی در اینستاگرام اش رونمایی می کند.

هر چند این اقدام خبرساز هادی چوپان با انتقاد های برخی از کاربران هم مواجه شده است.

اما آقای مسترالمپیا به تازگی دوباره تصویر عجیب و جنجال برانگیزی را در صفحه شخصی اش منتشر کرده که با تعجب همه همراه بوده است.

قهرمان پرورش اندام جهان در این استوری با نمایش تصویری از خودش در کنار یک گرگ وحشی و ترسناک تشبیه اغراق آمیزی را به وجود آورده است.

نوشته های مشابه

guest
11 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا