ویدئو/ رضا عطاران با این فیلم اوج گرفت!

رضا عطاران ستاره پولساز این روزهای سینمای ایران است.

به گزارش وقت صبح، در اواسط دهه هشتاد، رضا عطاران با سریال‌هایش توانسته بود به شدت بین مخاطبان تلویزیون محبوب شود، اما همچنان یک بازیگر معمولی و کم کار در سینما به حساب می‌آمد.

اما فیلم سینمایی توفیق اجباری و بازی در نقش مکمل آن سبب شد که رضا عطاران به چهره‌ای محبوب و پولساز در سینما تبدیل شود.

او در این سال‌ها به بازیگر نقش اول خیلی از کارهای جدی و کمدی‌های پرفروش تبدیل شده است.

او در این فیلم با رضا گلزار، باران کوثری و نیوشا ضیغمی همبازی بود.

 

آیا توفق اجباری ۲ ساخته می‌شود؟

چندی پیش پیمان عباسی، نویسنده و فیلمنامه‌نویس در صفحه شخصی خود خبر از ساخت «توفیق اجباری۲» داد و با عکسی مشترک از خودش و نیوشا ضیغمی نوشت:

«دوباره بعد از سال‌ها خبر ساخت «توفیق اجباری ۲» سر زبان‌ها افتاده اونم در قالب یک سریال پلتفرمی. پشت‌صحنه زندگی آرتیست‌ها همواره خیلی جذاب بوده و هست و قصه‌هاشون نه تمومی داره، نه تکراری میشه و نه کهنه. شایعاتشون سریع پخش میشه، هر خبر یک کلاغ چهل کلاغ می‌شه و خلاصه این‌قدر این حاشیه‌ها تمومی نداره می‌تونه ماجرای هیجان‌انگیز با نمک و گاه تلخی را در پی داشته باشه. »

عباسی در ادامه به حضور رضا عطاران در این فیلم در سال‌هایی که هنوز صاحب گیشه نشده بود اشاره کرده و نوشته: «یادش بخیر رضا عطاران اولین بازی سینمایی‌اش توفیق اجباری بود، اما حالا تضمین‌کننده موفقیت در هر فیلمی است، رضا گلزار کماکان در اوج، نیوشا ضیغمی، باران کوثری، نعیمه نظام‌دوست و مجید یاسر هرکدام مسیرهای مختلفی را در این سال‌ها طی کرده‌اند.»

از ساخت فیلم «توفیق اجباری» ۱۵ سال می‌گذرد. این فیلم بهار سال ۱۳۸۶ روی پرده سینماها رفت و موفق شد عنوان دومین فیلم پرمخاطب و پرفروش سال را از آن خودش کند.

خروج از نسخه موبایل