آموزش و سرگرمیویدئو

ویدئو/ دوردور پویان مختاری با تتلو با ماشین لاکچری

پویان مختاری و امیر تتلو که چندی پیش دعوایشان نقل محافل شده بود، حال با هم به گردش و تفریح رفتند.

به گزارش وقت صبح، پویان مختاری و امیر تتلو در این ویدئو در حال دوردور با خودروی لاکچری‌ای هستند.

 

ماجرای دعوای پویان مختاری با تتلو

علت دعوای امیر تتلو با پویان مختاری چیست؟ پویان مختاری و امیر تتلو دو خواننده سرشناس مقیم ترکیه از دیروز وارد یم دعوای بزرگ شدند و یکدیگر را حتی به زد و خورد تهدید کرده اند.

این دو خواننده مشهور حرف‌های به شدت رکیکی را رد و بدل کردند و در آخر یکدیگر را به مبارزه تن به تن دعوت کرده اند! پویان مختاری و امیرتتلو در اینستاگرام، تلگرام و یوتیوب مشغول تاخت و تاز به یکدیگر می‌باشند. در ادامه با بازی ۲۰ همراه باشید.

پویان مختاری که همزمان با همسرش نیلی افشار دعوا دارد، با امیر تتلو خواننده و مدیر سایت تتل بت هم وارد دعوای بزرگی شده است. گویا دعوای تتلو و مختاری از مدتی پیش شروع شده، اما حالا که پویان با همسر خود وارد جر و بحث شدید شده تتلو هم از فرصت استفاده کرده و نسبت به پویان مختاری انتقاداتی را بیان کرده که با واکنش تند و ناگهانی پویان مختاری رو به رو شده است.

گویا امیر تتلو پیشنهاداتی درمورد موزیک ویدیو پورشه پویان مختاری ارائه کرده که با بی‌توجهی پویان رو به رو شده و تتلو از این موضوع به شدت آزرده خاطر شده است.

از طرف دیگر در دعوای پویان و نیلی تتلو طرف نیلی را گرفته و تیر خلاص را شلیک کرده که با واکنش تند پویان رو به رو شد. پای این دعوا به شبکه‌های اجتماعی هم باز شد و دو طرف تا جایی که توان داشتند به یکدیگر تاختند.

تتلو از پویان مختاری شکایت کرده و گفته: موزیک ویدیو پورشه بی‌کیفیت و بی‌محتوا است. گویا او در زمان تولید این اثر ایراداتی را از متن این موزیک گرفته و پویان گوشزد کرده اما با بی‌توجهی پویان رو به رو شده است.

تتلو که متن اکثر آهنگ‌هایش را خودش می‌نویسد از این موضوع سخت رنجیده و به دنبال فرصتی بوده تا این موضوع را علنی کند و از پویان گلایه کند.

نوشته های مشابه

guest
31 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا