آموزش و سرگرمیویدئو

ویدئو/ حضور مینا وحید در کنسرت ماکان بند!

اخیرا ویدئویی از صحبت های  مینا وحید بازیگر در کنسرت ماکان بند منتشر شد.

وقت صبح– پیشتر ویدئوی حضور مینا وحید در کنسرت ماکان بند را منتشر کرده بودیم که به دلیل تماس های مکرر طرفداران ماکان بند که بسیاری از آنها نوجوان بودند و برای آزرده نشدن این عزیزان( فندوم ماکان بند)  ویدئو را برداشتیم.

شهرت او در سینما با فیلم دوران عاشقی به کارگردانی علیرضا رئیسیان رقم خورد فیلمی که کاندیدای ده سیمرغ بلورین از جشنواره فجر شد.

او در سریال شهرزاد هم بازی کرده است. دیگر نقش های مینا وحید در فیلم هایی مثل کفشهایم کو؟ (کیومرث پوراحمد) و هایلایت شکل گرفت.

مینا وحید در سریال جزیره بازی کرد.

از وضعیت ازدواج و همسر مینا وحید اطلاعات دقیقی در دست نیست.

لمس دست های رضا کیانیان در فیلم کفشهایم کو مدتی وی را وارد حاشیه کرد.

فعالیت خود را از زمان دانشجویی با تئاتر آغاز کرد.

بعد از اتمام درس در دانشگاه به پیشنهاد یکی از دوستان نویسنده اش سر یک کار سینمایی رفت تا برای همکاری در کارهای بعدی بعنوان نویسنده به توافق برسد، سر همون کار اولین پیشنهاد بازیگری را بدلیل ترس و استرس رد می کند.

اولین تجربه اش با تله فیلم تلویزیونی ساعت به وقت صفر در سال 1390 به کارگردانی احمد مودنی بود که در عید نوروز آن سال از شبکه یک به نمایش در آمد.

نقش حنا

بعد از اولین تجربه با فیلم ساعت به وفت صفر در تله فیلم حنا نقش اول بازی کرد اما این بازی چندان دیده نشد ، سپس مدتی را برای نوشتن فیلمنامه و ورزش گذارند در خانه گذراند.

وی با بازی در فیلم سینمایی دوران عاشقی در سال 93 به کارگردانی علیرضا رئیسیان نام خودش را بر سر زبانها انداخت.

بازی او دراین فیلم تحسین منتقدین را برانگیخت ، وحید دراین فیلم با ستارگانی چون لیلا حاتمی ، شهاب حسینی ، فرهاد اصلانی ، بیتا فرهی و پرویز پورحسینی همبازی بود.

مینا وحید می گوید بهترین روز کاری اش زمان قرار داد این فیلم بود.

جمله ای که در ابتدای این فیلم روی پرده نمایش نقش می بندد حکایت از این دارد که دستهایی در طول فیلم رضا کیانیان را لمس می کند دستان همسر واقعی او هستند.

مینا وحید در این فیلم نقش دختری رضا کیانیان را بازی می کرد که با مصاحبه وی مشخص شد این ارتباط و لمس دست ها توسط خود وی انجام شده بود.

 

نوشته های مشابه

guest
8 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا