آموزش و سرگرمیویدئو

ویدئو/ جناب خان هم به ماجرای سیسمونی تیکه انداخت!

در یکی از برنامه‌های اخیر خندوانه که امیرحسین رستمی مهمان برنامه بود، جناب خان به ماجرایی گذری کوتاه کرد.

به گزارش وقت صبح، در بخشی از این برنامه جناب خان به ماجرای سیسمونی ترکیه که مدتی در جامعه سر و صدای زیادی به پا کرد، طعنه زد.

 

جناب خان این گونه وارد خندوانه شد

هر کاری می‌شود در «خندوانه» انجام داد؛ بنابراین هر فرم، هر ایده و هر شکلی را می‌شود در این برنامه تجربه کرد و تا همین حالا هم ایده‌های زیادی را اجرا کرده‌ایم.

به واقع چیزی که طراحی اولیه من بود قطعا با چیزی که الان اتفاق می‌افتد، تفاوت‌هایی دارد. چیزهایی در طرح اولیه وجود نداشت، ولی الان وجود دارد مثل استندآپ. چون در آن دوره ایده استندآپ در طرح نبود یا مثلا وجود جناب خان که بعدها اضافه شد.

این را هم عرض کنم که من به داشتن یک عروسک در «خندوانه» فکر کردم که این موضوع از نظر زمانی تقریبا مصادف شد با آشنا شدنم با محمد بحرانی و جناب خان با پروژه «کوچه مروارید» که ما خواستیم از آن‌جا به این‌جا بیاوریمش و باقی ماجرا.

این حضور به یک اتفاق بزرگ و مهم در «خندوانه» تبدیل شد. این‌ها چیزهایی بودند که در طرح اولیه نبودند. یک چیزهایی هم بود که آن‌ها را تست زدیم و جواب نداد یا اصلا به سراغ‌شان نرفتیم یا در تکمیل شدن طرح طی سال‌ها، سر و شکل آن عوض شد. به هر تقدیر و ایده اولیه من این بود: یک شوی تلویزیونی راجع به خنده، خندیدن و خنداندن.

نوشته های مشابه

guest
7 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا