آموزش و سرگرمیویدئو

ویدئو/ جمله عجیب فلور نظری به مخاطبش: انگار مغزت مشکل داره؟!

چند وقت پیش فلور نظری بازیگر سینما و تلویزیون در یک لایو اینستاگرامی شرکت کرد که حواشی زیادی داشت.

به گزارش وقت صبح، در این لایو او به یکی از مخاطبانش که درباره محل سکونت او در آلمان سوال کرده بود، جواب عجیبی داد.

 

فلور نظری «سفیر مهر» پویش حمایت از کودکان بی‌سرپرست

فلور نظری بازیگر سینما و تلویزیون با عنوان «سفیر مهر»، پویش «بدسرپرست تنهاتر است» را در حمایت از کودکان بدسرپرست همراهی می‌کند.

پویش «بدسرپرست تنهاتر است» از سوی جمعی از اهالی رسانه شکل گرفته و این افراد با توجه به شرایط ناگوار کودکان بدسرپرست تصمیم گرفته‌اند با همراهی، اهالی هنر و رسانه، فعالان اجتماعی، ورزشکاران و متخصصان حقوق کودک، در جهت حمایت از این کودکان درخواستی را مبنی بر اصلاح قوانین مربوط به آن‌ها و نیز نظارت دائمی بر زندگی بچه‌ها توسط دستگاه‌های مسئول، به مسئولان تقدیم کنند تا حمایت از این کودکان در شرایط بهتری قرار گیرد.

بیشتر بخوانید:

چهره «فلور نظری» شبیه دخترهای دهه هشتادی شد/ عکس

کولاک تفاوت پوشش «فلور نظری» با خواهرش/ عکس

فلور نظری بازیگر سینما و تلویزیون با تاکید بر اینکه ما نمی‌توانیم از کنار زخم‌های جامعه بی‌تفاوت عبور کنیم، گفت: آسیب‌های اجتماعی به همه افراد یک جامعه ارتباط دارد و اگر راهی برای حل آن‌ها پیدا نکنیم دامن همه ما را خواهد گرفت.

فلور نظری درباره دغدغه‌های شخصی خود برای بچه‌های بدسرپرست گفت: بسیاری وقت‌ها در سطح شهر با کودکانی روبرو می‌شویم که تن به کار مشقت بار داده‌اند و به رغم جثه کوچک خود، بار زندگی خانواده را به دوش می‌کشند.

این صحنه‌ها همیشه دلم را به درد می‌آورد و فکرم را مشغول می‌کرد و چون به تنهایی قدرت و توانی برای رویارویی با چنین آسیب‌هایی نداشتم، همواره به راهکاری فکر می‌کردم که می‌تواند مشکلات این بچه‌های بی‌پناه را حل کند.

نوشته های مشابه

guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا