ویدئو

ویدئو/ جمله عجیبی که در پخش زنده شبکه سه شنیده شد!

هنگام پخش زنده بازی استقلال و فولاد جمله عجیبی شنیده شد.

به گزارش وقت صبح، به نقل از مهر، در حین گزارش بازی صدای فرد ناشناسی می‌آید مشخص نیست با فرد بغل دستی‌اش حرف می‌زند یا تلفن و می‌گوید: «نه بابا، تو از بابک زنجانی ۵ تومان گرفتی تا مصاحبه‌اش را بزنی! خودش در اوین به من گفت!»

 

رویانیان چگونه با بابک زنجانی آشنا شد؟

پارس نیوز نوشت: بابک زنجانی با همه حاشیه‌هایش و محمد رویانیان هم با همه اتفاقاتی که برایش در پرسپولیس افتاد در برهه‌ای از زمان به دو دوست بدل شدند و گفته شد حتی مراودات کاری هم با هم داشتند.

قصه آشنایی این دو که یکی مالک باشگاه راه آهن و فردی متمول بود و دیگری مدیرعامل باشگاه بزرگ پرسپولیس و البته دارای شخصیت سیاسی مطرح جالب است. قصه‌ای که سردار رویانیان آن را در یک گفت و گوی حضوری با یکی از رسانه‌ها بیان کرده است.

بیشتر بخوانید:

ویدئو/ گزارش صداوسیما از زندگی سوپرلوکس اختلاس‌گر مشهور

گریه‌های جگرسوز «ابرو گوندش» برای شوهر ایرانی اش/ عکس

او قصه آشنایی‌اش با بابک زنجانی را اینگونه بیان می‌کند: من بابک زنجانی را -امام حسینی- نمی‌شناختم. وقتی می‌خواستیم علی دایی را از راه آهن بیاوریم پرسپولیس، با آقای رئیسی کیا (مدیرعامل راه آهن) سرشاخ شدیم.

او می‌گفت دایی را نمی‌دهیم و پرسپولیس نباید این کار را می‌کرد و از این حرف ها. خلاصه من با او درگیر شدم. علی دایی به من گفت شما به آقای زنجانی زنگ زده ای؟ گفتم زنجانی دیگر کیست؟ -امام حسینی- نمی‌شناختمش، با اینکه همه می‌شناختندش اما من نمی‌شناختم چون توی وادی خودم بودم.

دایی گفت مالک راه آهن است. گفتم شماره‌اش را داری؟ گفت آره. زنگ زدم گفتم من رویانیانم، گفت: «به! نوکرتم! خیلی دوست دارم!» گفتم آقای زنجانی علی دایی را به من می‌دهی؟ گفت آره راه آهن را هم به تو می‌دهم! تو بخواهی حل است.

من هم خوشم آمد، رفتم پیشش، گفتم تو چقدر باحالی. گفتم تویی بابک زنجانی؟ جوان بود و قیافه خاصی هم داشت. بعد دستور آمدن دایی را نوشت و امضا کرد.

نوشته های مشابه

guest
5 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا