ویدئو/ تلاش نیوشا ضیغمی برای عربی حرف زدن!

ویدئویی از نیوشا ضیغمی منتشر شده که او را در حال تلاش برای عربی حرف زدن نشان می‌دهد.

به گزارش وقت صبح، نیوشا ضیغمی در این ویدئو که احتمالا در لبنان گرفته شده، به کمک یک خانم عرب زبان در حال یادگیری چند جمله عربی است.

 

معمولا ویدئوهای او پر بازدید می شود.

نیوشا ضیغمی از تبلیغ جنجالی نوشابه انرژی‌زا می‌گوید!

نیوشا ضیغمی از سال‌های دوری وارد حرفه بازیگر شده و برای رسیدن به جایگاه امروزش مسیری دشوار و پر فراز و نشیب را طی کرده است.

او از معدود بازیگرانی است که خودش را متعلق به همه ژانرها می‌داند و به همین خاطر تجربه نقش‌ها و ژانرهای متفاوتی از «تردست»، «شوریده» و «پارک وی» گرفته تا «توفیق اجباری»، «ایران برگر» و «اخراجی‌های ۱و۲» را می‌توان در کارنامه‌اش یافت.

*چندی پیش از شما تیزر تبلیغاتی برای نوشابه انرژی‌زا در فضای مجازی پخش شد که حاشیه‌های زیادی را به وجود آورد و واکنش‌هایی هم در پی داشت که اغلب منفی بودند. ماجرای آن تیزر چه بود؟

-مثل تمام همکارانم که کارهای تبلیغاتی انجام می‌دهند، من هم با برند نوشابه انرژی‌زا ری برن قرارداد دارم و طبق این قرارداد باید دو تیزر کار می‌شد.

وقتی ایده پردازان تبلیغاتی این برند پیشنهاد چگونگی شکل و شمایل این تیزر را مطرح کردند، به نظرم خیلی بامزه آمد و انجامش دادم، اما بعدا در صفحات زرد اینستاگرم به قدری این تیزر را با تیترهای عجیب و غریب منتشر کردند که خودم هم باور نمی‌کردم!

این تیزر از وزارت فرهنگ و ارشاد مجوز داشت و ما هیچ خط قرمزی را رد نکردیم.

*به هر حال دنیای مجازی عاشق جنجال‌های زرد است!

بله، متاسفانه در اینستاگرام برای جذب فالوور از هر چیزی سوژه می‌سازند.

خروج از نسخه موبایل