آموزش و سرگرمیویدئو

ویدئو/ بانمک‌ترین لحظه جوکر را ببینید!

لحظه حذف عباس جمشیدی فر را می‌توان یکی از بامزه‌ترین لحظه‌های جوکر دانست.

به گزارش وقت صبح، در این لحظه عباس جمشیدی فر با حرکت یوسف تیموری از برنامه حذف می‌شود.

 

نقش زخم کاری در شهرت عباس جمشیدی

من از سریال «سه دونگ سه دونگ» تا به الان یعنی حدود ۱۰ سال، سعی کردم در نقش فرعی بازی نکنم و در چند سریال هم نقش یک کار را بازی کردم.

از بعد از سریال «سه دونگ سه دونگ» به خصوص از سال ۹۵ به بعد دغدغه‌ام این بود که بتوانم کارهای جدی را هم تجربه کنم، کمااینکه در تئاتر این تجربه را پشت سر گذاشته بودم.

از سال ۷۸ که تئاتر را به صورت کاملا حرفه‌ای کار می‌کنم، نسبت کارهایی جدی که بازی کردم با کارهای کمدی‌ام برابر است. فکر می‌کنم چون ورودم به تلویزیون با یک کار کمدی بود و از آنجایی که کارگردان‌های به بازیگری که کار کمدی بازی کرده برای ایفای نقش جدی کمتر اعتماد می‌کنند بیشتر پیشنهادهایی که به من شد و من بازی کردم در زمینه کمدی بود.

از نظر من بازیگر بازیگر است و هر نقشی را می‌تواند بازی کند، بیش از یکسال قبل از سریال «زخم‌کاری» تصمیمم این بود که اصلا کاری قبول نکنم تا شاید بتوانم در یک کار جدی بازی کنم.

خدا را شکر می‌کنم که آقای مهدویان به من اعتماد کردند، البته قبل از «زخم کاری» من «شیشلیک» را با ایشان کار کردم که یک کمدی تلخ بود و من هم نقش کوتاهی داشتم. همیشه از ایشان ممنونم که به من اعتماد کردند و نقش وکیل این سریال را به من سپردند.

نوشته های مشابه

guest
7 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا