اجتماعیویدئو

ویدئو/ باز هم کتک خوردن دانش آموز توسط معلم این بار در اصفهان

پس از پخش ویدئویی از کتک خوردن یک دانش آموز کلاس دهمی در شیراز حالا ویدئوی دیگری در این رابطه منتشر شده است.

به گزارش وقت صبح، این ویدئو که در یکی از مدرسه‌های شهر اصفهان گرفته شده، نشان می‌دهد که دبیر در حال تنبیه بدنی یک دانش آموز است.

 

واکنش آموزش و پرورش استان فارس

مدیر روابط عمومی آموزش و پرورش استان فارس با تائید محتوای فیلم منتشر شده از تنبیه بدنی یک دانش آموز توسط یک معلم به تشریح موضوع پرداخت و بر حساسیت بالا در این موارد و پیگیری جدی چنین موضوعاتی تاکید کرد.

حمیدرضا شعبانی گفت: حوالی ظهر روز شنبه ۱۷ اردیبهشت در کلاس پایه دهم دبیرستان ناصریان شیراز، یکی از معلمان، دانش آموزی را تنبیه کرده که فیلم آن شامگاه شنبه، در فضای مجازی منتشر و موجب واکنش اجرایی سریع آموزش و پرورش شد.

شعبانی با بیان اینکه موضوع اول وقت امروز یکشنبه ۱۸ اردیبهشت از طریق آموزش و پرورش ناحیه ۲ شیراز، مورد پیگیری قرار گرفت، گفت: براساس بررسی‌های اولیه، معلم مربوطه طی تماسی با دانش آموز، از وی دلجویی کرده و موضوع به صلح و سازش بین معلم و شاگرد انجامیده است.

این مقام مسئول در عین حال ضمن تاکید براینکه تنبیه بدنی، شان دانش آموز و معلم، جزو خطوط قرمز آموزش و پرورش است، گفت: با توجه به اینکه رفتاری خلاف قانون حادث شده، موضوع قاعدتا پیگیری و دنبال می‌شود.

شعبانی با بیان اینکه در اولین فرصت، معلم و دانش آموز فراخوان شده و شرح ماجرا دریافت و مسائل به شکل قانونی دنبال می‌شود، گفت: آموزش و پرورش فارس، همواره به دنبال حفظ و ارتقاء‌شان دانش آموزان و معلمان تلاشهایی را انجام داده است.

نوشته های مشابه

guest
1 Comment
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا