آموزش و سرگرمیویدئو

ویدئو/ انرژی دوباره مارال فرجاد با دیدن “عشق زندگی اش”!

مارال فرجاد بازیگر سینما و تلویزیون متاسفانه چندی است که به بیماری سرطان مبتلا شده و برای طی روند درمانش در خارج از کشور به سر می‌برد.

به گزارش وقت صبح، حال مارال فرجاد ویدئوی کوتاهی منتشر کرده که در آن حس و حال خوبش پس از دیدن پدرش در مجارستان کاملا مشهود است.

وی چندی پیش مادرش را به دلیل بیماری سرطان از دست داد.

 

مبارزه مارال فرجاد با سرطان

مارال فرجاد سالِ گذشته دچارِ بیماری سرطان شد و پس از طیِ مراحلِ سختِ درمان، اینک در شرایطِ بهتری قرار گرفته و امیدوار است به‌زودی پس از تکمیلِ درمان دوباره به صحنه و پرده‌ی سینما بازگردد.

ماجرای درباره دست و پنجه نرم کردن مارال فرجاد با بیماری سرطان سوژه خبرنگار مجله‌ی گِلَمور در مجارستان شده است.

«موهایم دوباره رویید و امروز حالِ بهتری دارم… بسیار غمگین و ناامید بودم، چراکه این بیماری بر چهره‌ام و درنتیجه بازیگری‌ام تأثیر می‌گذاشت… تا این‌که تصمیم گرفتم به آن مثلِ یک نقشِ سخت و پیچیده در یک فیلم سینمایی نگاه کنم.»

این بخشی از حرف‌های مارال فرجاد – بازیگر تآتر و سینما و تلویزیون – با خبرنگارِ مجله‌ی گِلَمور در مجارستان است که روندِ درمان و بهبودیِ او را با تیترِ «زنِ قوی» سوژه‌ی گفت‌وگو قرار داده است. آن‌چه برای آن‌ها جذاب آمده چالش یک زن بازیگر – که چهره و اندامش مهم‌ترین ابزارِ حرفه‌اش هستند – در رویارویی و مبارزه با سرطان است.

مارال فرجاد سالِ گذشته دچارِ این بیماری شد و پس از طیِ مراحلِ سختِ درمان، اینک در شرایطِ بهتری قرار گرفته و امیدوار است به‌زودی پس از تکمیلِ درمان دوباره به صحنه و پرده‌ی سینما بازگردد.

 

نوشته های مشابه

guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا