آموزش و سرگرمی

ویدئو/ افسوس و ناراحتی عمو پورنگ به خاطر حذف از تلویزیون!

عمو پورنگ (داریوش فرضیایی) با انتشار ویدئویی در صفحه اینستاگرام خود، بار دیگر افسوس و ناراحتی خود به خاطر حذف از تلویزیون را به نمایش گذاشته است.

وقت صبح- اولین باری که صحبت از حذف عمو پورنگ از تلویزیون به میان آمد، تابستان سال گذشته بود. خبری که خیلی زود هم تکذیب شد.

اما با ادامه یافتن دوری عمو پورنگ از برنامه های کودک و نوجوان بار دیگر در پاییز سال قبل این شائبه بار دیگر تکرار شد و دوباره صداوسیما موضوع اخراج داریوش فرضیایی از قاب جادویی را رد کرد.

حالا هم پس از گذشت 18 ماه از این ماجرا، بیشتر کاربران به این نتیجه رسیده اند که کنار گذاشته شدن عمو پورنگ قطعی شده است و این را می شود از حال و احوال داریوش فرضیایی فهمید.

او در این رابطه به تازگی با انتشار ویدئویی دلتنگی اش برای تلویزیون را به نمایش گذاشته و در حاشیه این ویدئو نوشته است:

اون سالها میگفتم:

مداد رو بگیر تو دستات گل بکش و پرنده !

اما حالا میگم:

مداد رو بگیر تو دستات از هر چی دلت میخواد بنویس !

از روزگار، از آدما ، از خاطرات، از گذر عمر …!

بیست سال گذشت!

باورش سخته، ولی گذشت، گذشت!

بخوانید: عکس/ عمو پورنگ از زندگی ناامید شد و دنبال کنندگان‌اش را نگران کرد!

بیوگرافی داریوش فرضیایی

داریوش فرضیایی برنامه ساز بخش کودک و نوجوان تلویزیون متولد 1352 است. او که بیشتر به خاطر برنامه عموپورنگ شناخته می شود. به دلیل ایفای نقش اصلی در همین برنامه، گاه در رسانه ها با نام عمو پورنگ نیز شناخته می شود.

او تحصیلات خود را در رشته گرافیک ادامه داد و با مدرک کارشناسی از دانشگاه فارغ التحصیل شد. از سال ۱۳۷۳ و در ۲۱ سالگی وارد صدا و سیما شد و فعالیت خود را با گزارشگری رادیو آغاز کرد.

پس از آن در برنامه عصر جمعه با رادیو در تیپ های مختلفی ظاهر شد که شاخص ترین آنها «گل پسر» و «ننه بلقیس» بود. با برنامه او «ما و شما» که به کارتون های درخواستی بچه ها اختصاص داشت وارد دنیای تصویر و تلویزیون شد.

سال ۷۸ با مجموعه «تورنگ و پورنگ» بین بچه ها چهره شد و پس از آن در ماه رمضان سال ۱۳۸۱ با اجرای برنامه کودک و نوجوان و اسم مستعار هنری «عمو پورنگ» بین مخاطبان کودک و بزرگسال محبوبیت یافت.

نوشته های مشابه

guest
5 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا