آموزش و سرگرمیویدئو

ویدئو/ اظهارات جنجالی نجلای جدید علیه جنبش می‌تو!

جنبش من هم یکی از جنبش‌هایی است که برخی زنان هنرمند در آن به افشاگری علیه آزارهای جنشی پرداختند.

به گزارش وقت صبح، این جنبش به دیگر حوزه‌ها نیز کشیده شد و افراد مشهور زیادی را درگیر کرد.

پس از چند سال از آغاز این جنبش، برخی زنان هنرمند و گمنام ایرانی نیز روایت‌هایی علیه آزارهای جنشی برخی افراد مشهور داشتند که موجب حاشیه‌ها و جنجال‌های زیادی شده است.

حال محیا دهقانی بازیگر نقش نجلا در سری جدید این سریال از این جنبش و نوع ساز و کار آن انتقاد کرده است.

 

«نجلا ۱» را ندیده بودم!

محیا دهقانی در نشست خبری این سریال گفت: هر بازیگری وقتی جایگزین بازیگر دیگری می‌شود، ریسک می‌کند. هر کسی این را قبول نمی‌کند. زیرا بازیگر قبلی یک تعریفی از آن کاراکتر داده و شما به عنوان بازیگر جدید می‌خواهید آن قالب را بشکنید. هر بازیگری یک نگاه و یک فرمت اجرایی خاص دارد.

برای من ریسک بزرگی بود. زمان هم نداشتیم؛ من چهارشنبه قرارداد بستم و یکشنبه جلوی دوربین سیروس عبدلی بودم. من حتی با لهجه جنوبی هیچ آشناییتی نداشتم.

او افزود: آقای تقیانی‌پور از من پرسیدند «نجلا ۱» را دیدی که من گفتم نه فرصت نبود که ببینم. ولی خدا را شکر آنقدر دراین مسیر هوش و خلاقیت کارگردانمان بالا بود و این اعتماد دوطرفه شکل گرفت که نتیجه رضایت‌بخش بود.

در کنار بازیگرانی که به شدت حرفه‌ای بودند و مثل جلوی دوربین که خانواده بودیم، پشت دوربین این صمیمیت وجود داشت. سکانس‌هایی که با خانم حاجیان، شریفی‌نیا و طهماسبی بازی می‌کردیم آنقدر احساسی بود که در روحیه من همچنان اثر دارد و زمان می‌خواهم که از حالت نجلا بودن خارج شوم.

وقتی واکنش مردم را دیدم فهمیدم این اتفاق، اتفاق درستی بود. بله نقدهایی وارد است؛ هیچ کاری صد درصد درست پیش نمی‌رود. اما شرایط کار را هم در نظر بگیرید. بر حسب آن شرایط و امکانات، کار بزرگی در «نجلای ۲» اتفاق افتاده است.

نوشته های مشابه

guest
4 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا