آموزش و سرگرمیویدئو

ویدئو/ ادا و اطوار عشوه طور سام درخشانی برای بازیگر جوکر!

سام درخشانی برای خنداندن دیگران دست به دامان علی استادی شد.

به گزارش وقت صبح، همان طور که در این ویدئو مشاهده می‌کنید، سام درخشانی با ترانه‌ای عاشقانه و ادا و اطوار برای علی استادی دلبری می‌کند.

 

سام درخشانی: جای مهران مدیری و عطاران در تلویزیون خالی است

سام درخشانی درباره‌ی وضعیت کنونی تلویزیون گفت: اساسا فکر می‌کنم یکی دو سال است تلویزیون هم به لحاظ مالی در مضیقه است و هم اتفاقاتی روی داده که کمتر شاهد حضور چهره‌های سریال‌ساز مطرح در تلویزیون باشیم.

این بازیگر با اشاره به وضعیت نامساعد تلویزیون، گفت: نمی‌دانم دلیل اینکه کمتر شاهد حضور چهره‌های طنزساز می‌شویم چیست، اما این را می‌دانم که واقعا جای مهران مدیری و رضا عطاران در زمینه طنزسازی در تلویزیون همیشه خالی است.

او ادامه داد: این طنزسازان جزو کارگردانان بسیار خوب تلویزیون هستند، اما نمی‌دانم چرا حضورشان اینقدر کمرنگ شده است؟ این در حالی است که زمانی سیاست تلویزیون این بود که طنز کار کنیم تا روحیه‌ی اجتماعی مردم بالا برود. در این شرایط همه آمدند و کار کردند ولی اخیرا مشکلاتی پیش آمد.

وی در ادامه با اشاره به اینکه در حال حاضر در زمینه‌ی متن‌های طنز مشکل داریم، گفت:

به دلیل اینکه باید حواسمان به این باشد که چه بگوییم و چه نگوییم. این مساله همین حالا نیز نویسنده‌های ما را آزرده کرده است و فضا یک مقدار بسته است و منجر به این شده است که همه ما سر صحنه خود به خود دچار خودسانسوری شویم و سعی کنیم چیزی نگوییم که دچار مشکل شویم.

 

نوشته های مشابه

guest
1 Comment
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا