آموزش و سرگرمیویدئو

ویدئو/ آیا بازیگر مشهور ترک از افسانه پاکرو خواستگاری کرد؟

افسانه پاکرو در یک مصاحبه اینترنتی شرکت کرد.

به گزارش وقت صبح، در بخشی از این مصاحبه افسانه پاکرو درباره خواستگاری یک بازیگر مشهور ترک از او توضیحاتی ارائه داد.

 

اتفاق تلخ زندگی هنری افسانه پاکرو

افسانه پاکرو یازده فیلم سینمایی و چندین سریال و تله فیلم دارد اما سال‌های ۱۳۹۵و۱۳۹۶ نگاه‌ها را جوری دیگری به خود جلب کرد.

ماجرا برای شما هم غریبه نیست، همکاری ناگهانی او با زنده یاد عباس کیارستمی که برای همه عجیب و بهت‌آور بود. خود خانم پاکرو هم کلید اول این ارتباط را زد:

او اواخر اردیبهشت ۱۳۹۵ در صفحه‌ی اینستاگرامش عکسی از خودش در چین منتشر کرد. چند روز بعد اعلام شد کیارستمی یک فیلم در چین می‌سازد که تنها بازیگر ایرانی آن، افسانه پاکرو است. خبر ساخت فیلم «راهبه‌ها» در چین، از یک سال قبل مطرح بود…”

بیشتر بخوانید:

پوشش خارجی «افسانه پاکرو» همه را شوکه کرد/ عکس

دونفره زیبای «افسانه پاکرو» با بازیگر معروف ترکیه ای/ عکس

با مرگ عجیب و دردناک کیارستمی این همکاری تداوم چندانی نداشت اما شایعات و پرسش‌ها درباره آن همکاری ناکام تا امروز مانده‌اند به خصوص که او گفته است:

«همکاری من با آقای کیارستمی، بهترین کارگردان دنیا فقط در زمینه‌ی فیلم و سینما نبود و شامل بقیه رشته‌های هنری مثل عکاسی، نجاری و شعر هم بود. بعد از رفتن آقای کیارستمی نیز مدتی حال روحی من خوب نبود و تازه مشغول به کارشده‌ام.»

خانم پاکرو پیش ترها با انتشار بخشی از فیلم کوتاه فروشی «در صفحه شخصی‌اش نوشته بود:» این فیلم برای من اهمیت ویژه‌ای داره چرا که این صحنه و بیشتر سکانسهای داخل ماشین رو با با دوربین شخصی آقای کیارستمی گرفتیم. هیچ وقت اون روزی که فیلم رو تدوین شده براشون بردم، یادم نمیره. صدای تشویقشون هنوز تو گوشمه”

نوشته های مشابه

guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا