آموزش و سرگرمی

ویدئو/ آرام جعفری پس از متن تندش: از بهاره حلالیت طلبیدم!

آرام جعفری روز گذشته متن تندی علیه بهاره رهنما و صحبت‌های اخیرش منتشر کرد.

به گزارش وقت صبح، پس از این اتفاق و وایرال شدن این متن، حال آرام جعفری در ویدئویی اعلام کرد که از حرکت خود و نوشتن این متن تند پشیمان است. این ویدئو را در ادامه تماشا کنید.

 

آرام جعفری به رسانه‌های جدید بیشتر علاقه دارد

آرام جعفری معتقد است: اگر از رسانه‌های اجتماعی به شکلی درست استفاده شود، مشکلی نخواهند داشت.

این بازیگر درباره‌ی اینکه بیشتر از رسانه‌های سنتی استفاده می‌کند و یا رسانه‌های جدید؟ گفت: رسانه‌های جدید را ترجیح می‌دهم چرا که کار را بسیار راحت‌تر کرده است.

جعفری در ادامه درباره‌ی نوع استفاده‌اش از شبکه‌های اجتماعی گفت: بیشتر از این طریق با دوستانم ارتباط برقرار می‌کنم چراکه علاوه بر راحتی، بسیار مقرون به صرفه هست.

در برنامه «کافه سوال» که با حضور آرام جعفری (بازیگر) و دکتر حسینی (استاد مطالعات فرهنگی دانشگاه تهران) همراه بود، این پرسش که «آیا تا به حال فکر کرده‌اید در فضای نت اوضاع کشور ما چطور است؟» مطرح شد که دکتر حسینی برای پاسخ به آن مثالی را مطرح کرد.

وی گفت: در همین یک دقیقه گذشته ۵۷۰ سایت جدید خلق شد و ۲۰۴ میلیون ایمیل رد و بدل شد، دو میلیون جستجو در سایت گوگل جستجو شد.

در یک شبکه کلام کوتاه ۲۷۸ هزار کلام کوتاه ارسال شد، در وال مارک۱۷ هزارخرید و فروش اتفاق افتاد و یا در شبکه عکس ۳۶۰۰ عکس تولید شد و در یک شبکه تلفنی ۱۰۴ میلیون ارتباط تلفنی برقرار شد.

در همین یک دقیقه چقدر سرعت ارتباطات زیاد است و بخشی از این اتفاقات در شبکه‌های اجتماعی رخ می‌دهد.

نوشته های مشابه

guest
4 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا