آموزش و سرگرمیویدئو

ویدئوی گپ و گفت شهاب حسینی و پردیس احمدیه پربازدید شد!

در این روزها سریال پوست شیر بینندگان زیادی دارد و به سرخط خبرها آمده است.

به گزارش وقت صبح، حال ویدئویی از مصاحبه پردیس احمدیه با شهاب حسینی دو بازیگر اصلی این سریال در فضای مجازی پربازدید شده است.

پردیس احمدیه به عنوان رفیق سارا بهرامی در یکی از برنامه‌های همرفیق به میزبانی شهاب حسینی شرکت کرده بود.

 

نگاهی به نقش‌آفرینی سارا بهرامی و پردیس احمدیه در «سرکوب»

فیلیمو: فیلم سینمایی «سرکوب»، اولین ساخته رضا گوران کارگردان سرشناس تئاتر است که چندی پیش در سینماهای کشور به نمایش درآمد.

سارا بهرامی

یک سال پس از کسب سیمرغ بازیگری، مطمئنا برای انتخاب پروژه‌های بعدی خود چالش‌هایی جدی داشته است. فیلم سینمایی «سرکوب»، یکی از همین انتخاب‌هاست تا برای این بازیگر مسیری همچنان روبه‌جلو و متفاوت را رقم بزند.

بیشتر بخوانید:

دلیل توهین و فحاشی شدید به سازندگان پوست شیر چه بود؟

گاف‌هایی که مخاطبان سریال «پوست شیر» را حرص داد

نوع اجرایی که چنین فیلمی با فضاهای محدود طلب می‌کند بسیار به شیوه اکت تئاتری نزدیک است و از این جهت، انتخاب بازیگرانی همچون سارا بهرامی با سابقه طولانی در هنر نمایش و صحنه تئاتر، برای این پروژه به‌درستی صورت گرفته است.

سارا بهرامی در محدوده قابلیت‌ها و تاثیرگذاری کاراکترش در «سرکوب» بسیار چشمگیر ظاهر شده و بخش‌های مهمی از اوج و فرودهای احساسی فیلم، به شکل و شیوه نقش‌آفرینی او وابسته است.

با دیدن بازی بهرامی در «سرکوب» می‌توان مطمئن شد که توانایی این بازیگر، محدوده بزرگی از نقش‌های مختلف را شامل می‌شود.

پردیس احمدیه

ضلع پنجم بازیگران زن «سرکوب» را جوان‌ترین آن‌ها یعنی پردیس احمدیه تشکیل می‌دهد؛ بازیگری که با فیلم «لاک قرمز» بسیار درخشان ظاهر شد و نوید ظهور یک چهره جوان و مستعد را در سینمای ایران داد.

حضور در فیلم سینمایی «سرکوب» و نقش‌آفرینی پایاپای با بازیگران باتجربه این پروژه، مطمئنا گام مثبت دیگری در کارنامه این بازیگر محسوب می‌شود.

مهم‌ترین ویژگی بازی پردیس احمدیه در فیلم «سرکوب»، نقش‌آفرینی برونگرای او همراه با گریمی تند و اگزجره بوده که با تصویری که از این بازیگر سراغ داشته‌ایم کاملا متفاوت است.

با دیدن «سرکوب»، مسیر روبه‌جلوی پردیس احمدیه کاملا قابل‌ردیابی است.

مخصوصا که او برای سال آینده، پروژه‌های مهمی چون «مجبوریم» به کارگردانی رضا درمیشیان و «لامینور» به کارگردانی داریوش مهرجویی را در راه اکران خواهد داشت؛ آثاری که با درخشش در آن‌ها مطمئنا می‌تواند راه خود را برای درخشش بیشتر در سینمای ایران هموار سازد.

نوشته های مشابه

guest
1 Comment
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا