اجتماعیسرخطویدئو

ویدئوی غم انگیز قتل دختر دانشجو مصری توسط همکلاسی‌

وقوع یک قتل خشونت‌آمیز در مصر باعث جریحه دار شدن افکار عمومی شده است.

به گزارش وقت صبح، زن جوانی به نام نیره اشرف روز دوشنبه ۳۰ خرداد در شهر منصوره مصر در پی حمله خشونت‌آمیز یکی از دانشجویان دانشگاه منصوره به وی با چاقو در خارج از محوطه این مؤسسه کشته شد. به گفته دادستانی مصر، قاتل دستگیر شده است.

این مرد که نامش محمد عادل است، ظاهراً به محض پایین آمدن اشرف از اتوبوسی که او را از شهر محله آورده بود، چندین ضربه چاقو زد.

 

گزارش شاهدان عینی حاکی از آن است که قاتل پس از قتل قصد فرار از محل را داشت که مردم او را گرفته و به پلیس تحویل داده‌اند.

به گفته آشنایان این دو دانشجو، قاتل پس از امتناع زن جوان از ازدواج با وی، برای انتقام جویی به او حمله کرده و وی را کشته است.

دادستانی عمومی در روز بعد از حادثه با انتشار بیانیه‌ای تأیید کرد که تحقیقات پس از کشف آثار خون مقتول در محل و استخراج فیلم‌های ضبط شده از دوربین‌های مداربسته در منطقه ادامه دارد.

دادستان عمومی و انقلاب صبح امروز سه‌شنبه تصمیم گرفت متهم به نام عادل را به مدت ۴ روز در بازداشت نگه دارد تا پس از اتمام تحقیقات او را به دادگاه بسپارد.

در بیانیه‌ای آمده است: «دادستان عمومی به شهادت‌ها گوش داد، از جمله از ۲۰ شاهد و اظهارات پدر و مادر مقتول و خواهرش بهره برد که او توسط قاتل که یکی از همکلاسی‌های نیره بود، مورد اذیت و آزار مستمر قرار داشته است.»

نوشته های مشابه

guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا