آموزش و سرگرمیویدئو

ویدئوی شوک‌آور از هجوم تماشاگران به سمت حسن یزدانی!

پس از پیروزی حسن یزدانی در مسابقات انتخابی تیم ملی، هجوم تماشاگران به روی تشک حادثه آفرید.

به گزارش وقت صبح، تماشاگران که برای دیدن حسن یزدانی و در آغوش گرفتنش به روی تشک هجوم آوردند، صحنه‌های زشتی را رقم زدند.

این اتفاق نزدیک بود قهرمان ملی ایران را دچار صدمه‌ای جدی کند.

 

بیانیه فدراسیون کشتی بعد از هجوم هواداران در مسابقات انتخابی تیم ملی

فدراسیون کشتی، در مورد اتفاقات ایجاد شده در مرحله نهایی انتخابی تیم‌های ملی که امروز در سالن ۱۲ هزار نفری آزادی تهران برگزار شد، از مجید شهیدی مدیرکل حراست وزارت ورزش و جوانان توضیح خواست.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، در پایان کشتی حسن یزدانی و علیرضا کریمی نمایندگان وزن ۸۶ کیلوگرم کشتی آزاد، هجوم تماشاگر سبب اخلال در برگزاری مسابقات شد. این در حالی بود که حراست فیزیکی مجموعه آزادی، علیرغم تمام زحماتی که کشیدند موفق به برقراری نظم نشدند و مدیر حراست وزارت ورزش باید پاسخگو این بی‌نظمی باشد.
عدم اتخاذ تصمیات و ایجاد تمهیدات لازم برای ایجاد نظم در سالن برگزاری، می‌توانست عواقب جبران ناپذیری داشته باشد. بدون شک حسن یزدانی سرمایه ملی کشور و یکی از برندهای ورزش ایران در جهان محسوب می‌شود و آقای شهیدی باید پاسخگوی این‌عدم هماهنگی باشد.

این اتفاق در حالی رخ داده است که ریاست محترم حراست وزارت ورزش چندی پیش مصاحبه‌ای درباره چرایی پیگیری احقاق حق کشتی کرده بود و جا دارد آقای شهیدی توضیح دهد چرا این بی‌نظمی در سالن ۱۲ هزارنفری رخ داده است.

متأسفانه پژمان درستکار، امیرحسین زارع، حسن یزدانی و کامران قاسمپور با هجوم تماشاگران به تشک مسابقات، دچار آسیب دیدگی‌های جزئی شدند و لازم است حراست وزارت ورزش و جوانان پاسخگوی این اتفاقات باشد.

باید بدانیم که کشتی بعنوان ورزش اول ایران از پایگاه بزرگ مردمی برخوردار است و همانطور که دیدید تماشاگران علاقمند در جمعیت چند هزار نفری حضور چشمگیری در سالن مسابقات داشتند.

امیدواریم دستگاه‌های امنیتی کشور بازنگری در مدیریت حراست وزارت ورزش و جوانان به دلیل اتفاقات پیش آمده در مهترین رقابت داخلی کشتی کشور در سال جاری را با دقت پیگیری کند. تا دیگر شاهد چنین اتفاقاتی که می‌تواند خدای نکرده منجر به فاجعه شود، نباشیم.

نوشته های مشابه

guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا