آموزش و سرگرمیویدئو

ویدئوی زیرخاکی از حضور علی شادمان کودک در برنامه فرزاد حسنی!

علی شادمان از جمله بازیگرانی است که از سن کم وارد این عرصه شده و از معدود بازیگران کودکی است که در بزرگسالی هم با قدرت به بازیگری ادامه می‌دهد و محو نشده است.

به گزارش وقت صبح، علی شادمان بازیگر فیلم میم مثل مادر ساخته شادروان رسول ملاقلی‌پور بود که به همین مناسبت مهمان برنامه فرزاد حسنی شده بود.

در برشی از این برنامه می‌بینیم که فرزادحسنی طبق عادت همیشگی‌اش در حال صحبت کردن بی‌وقفه است و اجازه صحبت به مهمان برنامه را نمی‌دهد!

 

علی شادمان به «شماعی‌زاده» پیوست

نمایش «شماعی زاده» به نویسندگی و کارگردانی رضا بهاروند در تئاتر باران روی صحنه می‌رود.

بهاروند که در آخرین اجرای خود نمایش «وقت ناهار» را در سال ۹۴ در در تماشاخانه ایرانشهر روی صحنه برد، پس از دو سال نمایش «شماعی زاده» را که نویسندگی آن را هم به عهده دارد روی صحنه می‌برد.

رضا بهاروند که در کارنامه خود تندیس کارگردانی از سی و دومین جشنواره بین المللی فجر را دارد، برگزیده و برنده دو جایزه از هجدهمین جشنواره بین المللی تئاتر دانشگاهی است و اردیبهشت ماه در تئاتر باران جدیدترین اثرش را روی صحنه می‌برد.

بازیگران (به ترتیب ورود) در این نمایش عبارتند از علی شادمان، باران وقارکاشانی، شیدا خلیق، احمد کاوری، تینو صالحی، فرانک کلانتر، سالار کریمخانی، مهدی زندیه.

نمایش «شماعی زاده» که سعید حسنلو طراحی صحنه آن را برعهده دارد از اواسط اردیبهشت ماه سال جاری در تماشاخانه باران روی صحنه می‌رود.

 

نوشته های مشابه

guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا