آموزش و سرگرمی

ویدئویی عجیب از حرکات “مستر تستر” در بازی ایران-ولز

تصاویری از حمید سپیدنام معروف به (میسترتیستر) منتشر شده است که نشان می دهد وی در مسابقه ایران-ولز حضور داشته است.

به گزارش وقت صبح به نقل از برترین‌ها: تصاویری از حمید سپیدنام معروف به (میسترتیستر) منتشر شده است که نشان می دهد وی در مسابقه ایران-ولز حضور داشته است.

جنجال جدید “مستر تستر”؛ این قسمت از بدنش بیمه شد!

حمید سپیدنام معروف به “مستر تستر” آقای خوش خوراک فضای مجازی از سمت بیمه تعاون معده اش را بیمه کرد.

بیمه کردن معده حمید سپیدنام از سوی بیمه تعاون در حالی رخ داد که این شرکت زیر نظر وزارتخانه متولی امور محرومان و طبقات پایین جامعه است!

هرچند بیمه شدن معده مستر تیستر بر اساس آنچه در عرف دنیا وجود دارد، امری نامعقول نیست اما سوال این است که چرا بیمه تعاون با تبلیغاتی فراوان دست به چنین کاری زده است؟ آیا شیوه های بهتری برای برندینگ وجود نداشت؟

همانطور که گفته شد اصل این کار در یک شرایط نرمال مشکلی ندارد ولی در وضعیت امروز کشور که وضعیت معیشتی روز به روز برای مردم دشوارتر می شود، چرا باید زیرمجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی که یکی از وظایف اصلی آن توجه به محرومانی است که بعضا گرسنه سر بر بالین می گذارند، دست به چنین کج سلیقگی می زند و برندینگ خود را دقیقا در نقطه مقابل این افراد یعنی کسب و کاری که به غذاهای لوکس اختصاص دارد، تعریف می کند؟

آیا مجموعه آقای وزیر از وظیفه خود در قبال فقرا و شکم های گرسنه فارغ شده که اکنون با بیمه کردن معده آقای تستر چنین شوی عجیبی را در یکی از زیرمجموعه های خود به راه انداخته است؟

 

نوشته های مشابه

guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا