اقتصادسرخط

وضعیت عجیب در بازار؛ نرخ سکه و طلا رکورد زد!

در بازار امروز 6 آذر ماه نرخ هر گرم طلا با رشد ۲۶ هزار تومانی به یک میلیون و ۵۲۹ هزار تومان و قیمت سکه به ۱۶ میلیون و ۸۵۵ هزار تومان رسید.

به گزارش وقت صبح به نقل از فرارو؛ قیمت دلار توافقی امروز یکشنبه ششم آذر به مرز ۳۴ هزار تومان رسید. در بازار متشکل ارزی که نرخ دلار و یورو به شکل توافقی تعیین می‌شود، تا ساعت ۱۱ و ۱۵ دقیقه هر اسکناس دلار ۳۳ هزار و ۹۶۵ تومان فروخته شد و نسبت به دیروز رشد تقریبا ۳۰۰ تومانی داشت. نرخ فروش یورو کمی بیش از هزار تومان ارتقا پیدا کرد و این یکی تقریبا ۳۶ هزار تومان فروخته شد.

در بازار طلا روند صعودی قیمت‌ها ادامه داشت. نرخ هر گرم طلا ۱۸ عیار با رشد ۲۶ هزار تومانی به یک میلیون و ۵۲۹ هزار تومان رسید و قیمت سکه امامی با افزایش تقریبا ۲۰۰ هزار تومانی به ۱۶ میلیون و ۸۵۵ هزار تومان رسید.

قیمت دلار و یورو در بازار متشکل ارزی

قیمت دلار امروز یکشنبه ششم آذر تا ساعت ۱۱ و ۱۵ دقیقه در بازار متشکل ارزی ۳۳ هزار و ۹۶۵ تومان به ثبت رسید. عصر دیروز دلار توافقی کار خود را با نرخ ۳۳ هزار و ۶۶۰ تومان به پایان رسانده بود و حالا نرخ اسکناس آمریکا ۳۰۵ تومان ارتقا پیدا کرده است.

هزمان با رشد قیمت دلار توافقی، قیمت یورو امروز در بازار متشکل ارزی به ۳۵ هزار و ۹۵۰ تومان رسید و دقیقا هزار و ۵۰ تومان نسبت به نرخ پایانی اولین روز هفته، افرایش پیدا کرد.

قیمت طلا ۱۸ عیار

قیمت هر گرم طلا ۱۸ عیار امروز یکشنبه ششم آذر در نیمه ابتدایی معاملات بازار به یک میلیون و ۵۲۹ هزار تومان رسید. رقمی که رشد ۲۶ هزار تومانی قیمت هر گرم طلا ۱۸ عیار را نسبت به آخرین معاملات عصر شنبه نشان می‌دهد.

دیروز طلا‌فروش‌ها همزمان با آخرین خرید و فروش‌های بازار، قیمت هر گرم طلا ۱۸ عیار را یک میلیون و ۵۰۳ هزار تومان درنظر می‌گرفتند.

تغییر قیمت طلا ۱۸ عیار

پنجشنبه شنبه امروز
یک میلیون و 503 هزار تومان یک میلیون و 503 هزار تومان یک میلیون و 529 هزار تومان

قیمت انواع سکه

قیمت سکه امامی امروز یکشنبه ششم آذر تا ساعت ۱۱ و ۱۵ دقیقه، ۱۶ میلیون و ۸۵۵ هزار تومان فروخته شد. عصر دیروز خرید سه امامی ۱۶ میلیون و ۶۵۴ هزار تومان تمام می‌شد و حالا شاهد رشد ۲۰۱ هزار تومانی نرخ فروش این سکه هستیم.

قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم معادل ۲۹۳ هزار تومان افزایش پیدا کرد و به ۱۶ میلیون و ۱۳۷ هزار تومان رسید. این وسط سکه گرمی نسبت به روز گذشته پنج هزار تومان از ارزش خود را از دست داد و سه میلیون و ۴۱۰ هزار تومان فروخته شد.

تغییر قیمت انواع سکه

انواع سکه پنجشنبه شنبه امروز
امامی 16 میلیون و 654 هزار تومان  16 میلیون و 654 هزار تومان  16 میلیون و 855 هزار تومان 
طرح قدیم 15 میلیون و 844 هزار  تومان 15 میلیون و 844 هزار  تومان 16 میلیون و 137 هزار  تومان
گرمی سه میلیون و 410 هزار تومان سه میلیون و 415 هزار تومان سه میلیون و 410 هزار تومان

 

نوشته های مشابه

guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا