آموزش و سرگرمی

واکنش ناباورانه ریحانه پارسا به صحبت‌های کارگردان گشت ارشاد

ریحانه پارسا به صحبت‌های سعید سهیلی درباره واکنش نشان داد.

به گزارش وقت صبح، ریحانه پارسا متنی پر از مهر را خطاب به سعید سهیلی کارگردان گشت ارشاد منتشر کرد.

پاسخ جالب سعید سهیلی

سعید سهیلی، کارگردان فیلم گشت ارشاد ۳، دو هفته قبل در مصاحبه‌ای به تمجید از ریحانه پارسا و گلشیفته فراهانی پرداخته بود که این صحبت‌ها بازتاب زیادی در شبکه‌های اجتماعی داشت.

در بخشی از این گفتگو صحبت از حاشیه‌هایی به میان آمد که بازیگر فیلم سهیلی، ریحانه پارسا با مهاجرت و کشف حجاب خود برای «گشت ارشاد ۳» ایجاد کرد و وقتی از او سؤال شد که آیا پارسا را می‌بخشد، در پاسخ گفت: «من و شما چه کاره هستیم که کسی را ببخشیم یا نبخشیم؟ اصلاً مگر ریحانه پارسا چه کار کرده که ما او را ببخشیم یا نبخشیم؟ یک نفر تصمیم گرفته مهاجرت کند، به من چه ربطی دارد؟»

سپس از سهیلی سؤال شد که آیا در مدت همکاری‌اش با ریحانه پارسا در زمان ساخت فیلم «گشت ارشاد ۳» توانایی ستاره شدن را در او دید، که او در پاسخ گفت: «من با بازیگرهای زیادی کار کردم. همینجا شهادت می‌دهم که در مدت فیلمبرداری «گشت ارشاد ۳» دختری از او معصوم تر، محجوب تر، آرام‌تر و بی‌حاشیه‌تر ندیدم.

با اینکه انتظار داشتم با توجه به حاشیه‌هایی که از قبل هم وجود داشت با دختری جنجالی سر و کار پیدا کنیم که لازم باشد چند نفر را مأمور کنترلش کنیم اما این دختر حتی صدایش هم درنمی آمد.

باید ببینیم که چه کردیم که کسانی مثل گلشیفته فراهانی و ریحانه پارسا از کشور می‌روند و چه باید بکنیم که این افراد نروند. »

ریحانه پارسا به کارگردان گشت ارشاد واکنش ناباورانه دارد.

واکنش ریحانه پارسا

پس از این صحبت‌ها ریحانه پارسا با انتشار پستی اینستاگرامی ارادت خود را به سعید سهیلی ابراز کرد.

او در این پست نوشت:

«عمو سعید عزیزم سلام

کاش واژگان توان جبران بعضی چیزها را داشت…

کاش شما می‌دونستید چه مقدار برای من عزیزید، چقدر تاج سرید…

عموی عزیزم جان دلم، ممنون که اینطور بزرگوارانه پای نقشِ یادگاریِ من، شما و این روزهای مردم عزیزمون ایستادید! مهر و محبت شما از هر کس که شما رو یک بار هم دیده پوشیده نیست…

سرتون سلامت

از طرف مهوشِ گشتِ ۳ به بهانه اکران موفق این روزهای آن»

نوشته های مشابه

guest
1 Comment
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا