فرهنگ و هنر

واکنش منفی مردم آذربایجان از اخراج افشین آذری از تلویزیون باکو!

واپسین روزهای هفته گذشته بود که ویدیویی از حضور افشین آذری به عنوان مهمان در یک برنامه تلویزیونی آذربایجان منتشر شد. ویدیویی که نشان می‌داد زائور کمال، مجری این برنامه در یک اقدام غیر حرفه‌ای و توهین آمیز، افشین آذری را از برنامه اخراج می‌کند.

به گزارش وقت صبح به نقل از فرارو، زائور کمال در این ویدیو می‌گوید که شما در پشت صحنه با لحن دیگری با من صحبت کردید که آن‌ها را دوست نداشتم.

شما گفتید که چرا خواننده‌های ایرانی دیگر مثل علی پرمهر را که محبوبیت ندارند را به برنامه دعوت می‌کنید. کسی آن‌ها را نمی‌شناسد. در ایران من صحنه را پر می‌کنم.

بعد هم خطاب به افشین آذری می‌گوید که من اجازه نمی‌دهم که شما در این برنامه اجرا داشته باشید و باید اینجا را ترک کنید.

انتشار این ویدیو در شبکه‌های اجتماعی با واکنش گسترده ایرانی‌ها و برخی خواننده‌های ترک زبان مواجه شد. حالا هم برخی شبکه‌های آذربایجانی به انتقاد از اقدام زائور کمال پرداخته اند.

تلویزیون مساوات در این رابطه به میان مردم باکو هم رفته و از آن‌ها پرسیده که نظرشان درباره این اقدام زائور کمال چیست، اغلب مردم نیز پاسخ می‌دهند که بیرون کردن مهمان اصلا کار درستی نبوده و رفتار مجری جنجالی را نپسندیده اند.

مردم آذربایجان از اخراج افشین آذری از تلویزیون باکو واکنش منفی داشتند.

افشاگری افشین آذری در تلویزیون آذربایجان

پس از بالاگرفتن انتقادها از زائور کمال مجری تلویزیون آذربایجان، افشین آذری به برنامه دیگری دعوت شد و به افشاگری در مورد ماجرای اخراج‌اش پرداخت.

او در این برنامه سوگند یاد می‌کند که هیچ گاه به زائور کمال نگفته چرا خواننده‌های ایرانی را به برنامه‌ات دعوت می‌کنی، اما گفته که باید سطح مهمان را بداند و در آن سطح با ان‌ها گفتگو کند.

افشین آذری سپس می‌گوید که این مجری در بیشتر اوقات تلاش می‌کند تا نگاهی از بالا به پایین به مهمانان داشته باشد تا به نوعی خودش را بزرگ‌تر جلوه بدهد.

او سپس ادعا می‌کند که به جز دو خواننده هم تبارش که بدون دریافت پول به برنامه دعوت شده اند، زائور کمال از دیگر خواننده‌های ایرانی ترک زبان پول گرفته است.

نوشته های مشابه

guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا