آموزش و سرگرمی

واکنش فرشته حسینی علیه طالبان در اینستاگرام

فرشته حسینی هنرپیشه سینما و نوعروس عرصه هنر که به تازگی با نوید محمد زاده ازدواج کرده است در صفحه شخصی خود نسبت به اتفاقات افغانستان واکنش نشان داد.

به گزارش وقت صبح  فرشته حسینی در استوریی نسبت به اتفاقات افغانستان واکنش نشان داد. او در این استوری که به زبان انگلیسی منتشر شده خواستار مقاومت و ایستادگی افغانستان شده است.

واکنش فرشته حسینی علیه طالبان در اینستاگرام

داستان استوری چه بود؟

استوری حسینی اشاره به پیشروی طالبان در افغانستان و آورگی مجدد مردم این کشور دارد. خاطره بد مردم از دوران طالبان و خشونت های این فرقه موجب شده بخشی از مردم ناچار به ترک دیار خود شوند.

 

پس از فتح زرنج، مرکز ولایت نیمروز در مرز ایران، نیروهای طالبان در یک بازه زمانی ۴۸ ساعته توانسته‌اند مراکز ۳ ولایت جوزجان، قندوز و سرپل را نیز به تصرف خود درآورند.

فرشته حسینی در تهران زاده شده است اما پدر و مادر او از زاده افغانستان هستند و به ایران مهاجرت کرده اند. او از دانش‌آموختگان اصغر محبی، مهتاب نصیرپور، محمد رحمانیان بازیگران پیشکسوت سینما و تلویزیون ایران است.

فرشته حسینی فعالیت هنری‌اش را زمانی که ۹ سال سن داشت آغاز کرد و به‌خاطر حساسیت‌هایی که خانواده‌اش داشتند فعالیتش را از تئاتر شروع کرد. وی در کنار تئاتر در فیلم‌های سینمایی و مستند هم بازی کرده‌است.

بیشتر بخوانید : حال پرستو صالحی از “انتشار عکس لو رفته” همسر سابقش بهم خورد!

سابقه کاری

او نخستین‌بار بازی در فیلم مستند من یک بازیگر شادم به کارگردانی سامره رضایی در سال ۱۳۹۴ جلوی دوربین رفت. همچنین با بازی در فیلم رفتن به کارگردانی نوید محمودی در جشنوارهٔ بین‌المللی فیلم مراکش موفق به کسب بهترین بازیگر زن برای بازی در این فیلم شد.

نوشته های مشابه

guest
1 Comment
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا