آموزش و سرگرمی

واکنش غیرمنتظره “پژمان جمشیدی” به پیشنهاد سرمربیگری پرسپولیس

پژمان جمشیدی بازیکن پیشین تیم پرسپولیس می‌گوید قهرمانی در آسیا همراه با تیم محبوبش یکی از آرزوهای بزرگ او است.

به گزارش وقت صبح، پژمان جمشیدی مدافع اسبق تیم فوتبال پرسپولیس که در سالهای اخیر در سینما و تلویزیون مشغول به فعالیت بوده در ویژه برنامه شبکه یک برای نوروز حاضر شد و در بخشی از گفت وگوی خود با مجری برنامه گفت: قهرمانی آسیا با پرسپولیس در آسیا به عنوان سرمربی می تواند یکی از آرزوهایم باشد. یکی از چیزهایی که هنوز می تواند هیجان زده ام کند سرمربی فوتبال است.

او درباره سوابقش در مربیگری گفت: در مقطعی که بین فوتبال و ورودم به بازیگری بود حدود دو سال در رده های پایه و تیم های بزرگسالان آسیاویژن و لیگ سه تجربه داشتم. خیلی کار جذاب و سختی است و من خیلی دوست دارم انجام بدهم.جمشیدی در پاسخ به سوال علی ضیا در این خصوص که آیا در صورتیکه پیشنهاد مربیگری پرسپولیس به او شود قبول خواهد کرد گفت: با کله می روم (با خنده).

من عاشق مربی گری ام

او سپس ادامه داد: مربی پرسپولیس را نمی دانم؛ زود است اما کلا مربیگری را دوست دارم و بحث تیمش نیست. مربیگری یک کار ۲۴ ساعته است و امکان ندارد بتوانی کنار کار دیگری مربیگری کنی. در فوتبال امروز اصلا شدنی نیست.

مدافع اسبق پرسپولیس و تیم ملی با تمجید از مجیدی و گل محمدی گفت: به نظرم هم آقای گل محمدی و هم آقای مجیدی در لیگ امسال عالی بوده اند. آقای مجیدی فراتر از حد تصور هم بوده و خود من مدام فکر می کردم استقلال دچار افت می شود ولی نشده و این نشان می دهد هم مربی کارش را بلد است و هم بچه ها فهمیدند که چه پیراهنی پوشیده اند و تلاش می کنند.

او در پایان در واکنش به استعفای یحیی گل محمدی از هدایت پرسپولیس گفت: امیدوارم استعفای ایشان قبول نشود چون در مقطع فعلی جایگزینی برای آقای گل محمدی نداریم. ایشان کارنامه بسیار موفقی داشته اند و تیم را قهرمان کرده اند و من به عنوان یک پرسپولیسی خیلی از ایشان ممنونم و خیلی ناراحتم که اتفاقات ایشان را به سمتی برده که مجبور به این کار شدند.

نوشته های مشابه

guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا