آموزش و سرگرمی

واکنش به دستمزد 30 میلیاردی بهنام تشکر برنامه جام جهانی!

«می‌توان برآوردها را نمایش داد تا مشخص شود آقای تشکر با رقمی خیلی‌خیلی کمتر از رقمی که شایعه شده این کار را پذیرفته است.»

به گزارش وقت صبح به نقل از همشهری آنلاین: یوسف بچاری تهیه‌کننده برنامه «معرکه» که همزمان با برگزاری جام‌جهانی فوتبال در قطر، هر روز با اجرای بهنام تشکر در به‌صورت اینترنتی عرضه می‌شود، بیان کرد:

«معرکه» یک برنامه تخصصی فوتبالی نیست بلکه گفتگویی است که فوتبال تنها بهانه‌ای برای شروع و پایان آن به هوای جام جهانی است.

بخش عمده‌ای گفتگو بین مهمان و مجری انجام می‌شود و در این برنامه فوتبال بحث جدی و درجه اول نیست.

در استاندارد تلویزیون‌ها این سوال گاهی مطرح می‌شود که وقتی بازی‌های فوتبال در شبکه اصلی پخش می‌شود شبکه‌های دیگر چه باید بکنند؟

آیا همه فوتبال دوست دارند که جواب منفی است و برای آن‌ها که فوتبال اولویت جدی نیست، می‌توانند سراغ برنامه‌های دیگر بروند.

برنامه «معرکه» هم قرار نبود فضای تخصصی فوتبالی داشته باشد.

قابلیت‌های بهنام تشکر برای اجرای «معرکه»

این تهیه‌کننده درباره انتخاب بهنام تشکر به عنوان مجری نیز تصریح کرد: این انتخاب به خاطر قابلیت‌های بهنام تشکر است.

او هم سابقه اجرای رادیویی دارد و هم محبوب است، هیچ گاه حاشیه نداشته است و نکته‌ای برای بینندگان می‌تواند جالب باشد این است که او خیلی فوتبالی است. از دوره نوجوانی فوتبال بازی کرده است و به علاوه اینها، توانایی‌های دیگری هم دارد.

او درباره اینکه بهنام تشکر گزینه اول اجرای این برنامه بوده است یا خیر؟ اضافه کرد: گزینه‌های دیگری هم داشتیم اما بین آنها بهنام تشکر بهتر از دیگران بود.

شایعه‌ دستمزدهای میلیاردی

او درباره برخی اظهارنظرها در فضای مجازی درباره بودجه و اجرای برنامه‌های مرتبط با جام‌جهانی در پلتفرم‌ها با مبالغی نظیر ۳۰ میلیارد تومان عنوان کرد:

قطعاً این اظهارات درباره این برنامه نبوده است. این برنامه با بودجه‌ای ساخته می‌شود که تأکید می‌کنم از برخی برنامه‌های روتین عصرگاهی تلویزیون هم کمتر است.

این تهیه‌کننده درباره شایعه دستمزد چند میلیاردی بهنام تشکر برای اجرای «معرکه» نیز توضیح داد: این فضایی که درست شده است صحت ندارد.

نام بهنام تشکر در برخی از این شایعات مجازی ذکر شده‌است که درست نیست.

اگر لازم باشد می‌توان برآوردها را نمایش داد تا مشخص شود آقای تشکر با رقمی خیلی‌خیلی کمتر از رقمی که شایعه شده این کار را پذیرفته است.

او به خاطر علاقه‌اش و مهم‌تر از آن نوعی حس مسئولیت وارد این کار شد.

 

نوشته های مشابه

guest
1 Comment
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا