اقتصاد

وام ۲۰۰ میلیون تومانی پست بانک را چگونه می‌توان دریافت کرد؟

افرادی که مشتری پست بانک ایران باشند و برای خرید کالا با کمبود نقدینگی مواجه شوند، این امکان را دارند تا از وام ۲۰۰ میلیون تومانی خرید کالا این مجموعه بهره ببرند. این وام تنها به خرید کالاهای ایرانی اختصاص پیدا می‌کند.

به گزارش وقت صبح به نقل از کاماپرس، به نقل از رده، پست بانک وام خرید کالا را با سود ۱۸ درصد به متقاضیان واجد شرایط پرداخت می‌کند.

افرادی امکان درخواست این تسهیلات را دارند که در یکی از شعب پست بانک سپرده قرض الحسنه داشته باشند. پست بانک ۱۰ درصد مبلغ وام اعطایی را هم بلوکه می‌کند. ضمن اینکه وام گیرنده تا پایان تسویه اقساط حق استفاده از سپرده خود را ندارد.

مدت زمان بازپرداخت اقساط این وام حداکثر ۶۰ ماه است. متقاضیان برای دریافت این وام باید ضامن رسمی معتبر به بانک ارائه دهند. افراد با این مبلغ تسهیلات تنها امکان خرید از فروشگاه‌های طرف قرارداد پست بانک را دارند.

دیگر جزئیات این وام ۲۰۰ میلیون تومانی

لازم به ذکر است که در همان ابتدای کار، یک درصد مبلغ تسهیلات به عنوان کارمزد و مبلغی برای تشکیل پرونده از متقاضیان اخذ می‌شود.

براساس قوانین بانکی موجود، وام گیرنده نباید بدهی معوق یا چک برگشتی در سیستم بانکی داشته باشد. افراد امکان تقاضای وام ۵۰ میلیونی و ۱۰۰ میلیون تومانی را هم دارند منتهی مدت زمان بازپرداخت آن‌ها متفاوت بوده و کم می‌شود.

اگر فردی خواهان وام ۲۰۰ میلیون تومانی با نرخ سود مشخص و مدت زمان بازپرداخت ۶۰ ماهه باشد، باید بتواند ماهیانه ۵ میلیون و ۷۸ هزار و ۶۸۵ تومان قسط بپردازد.

کل سود این مبلغ وام ۱۰۴ میلیون و ۷۲۱ هزار و ۱۲۹ تومان و مجموع رقم وام و سود آن هم ۳۰۶ میلیون و ۷۷۶ هزار و ۱۲۹ تومان خواهد بود.

نوشته های مشابه

guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا