آموزش و سرگرمیسلامت و زندگی

واقعی؛ چشم دختر دیوانه هنگام تتو نابینا شد!

سارا سبات، مدل و تاتوکار ۲۶ ساله، اگرچه خالکوبی‌های زیادی بر بدنش نقش بسته اما خیال دارد تعدادشان را همچنان افزایش بدهد. سارا که اهل تگزاس است و حتی صورتش نیز خالکوبی دارد، بینی‌اش را عمل و لب ها، گردن و بینی‌اش را پیرسینگ کرده است.

به گزارش وقت صبح به نقل از روزیاتو، Sun نوشت که در یکی از جلسه‌های خالکوبی‌اش مشکلی به وجود آمده و خالکوبی ناحیه صلبیه چشمش باعث شده کور بشود. او در این باره می‌گوید: «تاتوکاری که چشمم را خالکوبی می‌کرد به اندازه‌ی کافی سرم نرمال سالین توی چشمم نریخت. یک عالمه جوهر توی چشمم بود و یک ذره محلول سالین، به همین خاطر چشمم نابینا شد.»

او ادامه می‌دهد: «خیلی اوقات سختی را سپری کردم؛ نمی‌توانستم تلویزیون تماشا کنم، نمی‌توانستم جایی که نور زیاد هست باشم و دوست نداشتم بیرون از خانه بروم. خیلی افسرده شدم.»

عشق به تتو

دختری که پس از تاتوی چشمش نابینا شده می‌گوید که همچنان عاشق خالکوبی است و به زدن تتوهای جدید بر روی بدنش ادامه خواهد داد.

با این حال این عمل ناشیانه که با شکست نیز همراه بود باعث کاهش علاقه‌ی او به خالکوبی نشد و اخیراً او دوباره روی صورتش خالکوبی‌های جدیدی زده است.

چشم دختر دیوانه هنگام تتو نابینا شده است.

او می‌گوید: «من عاشق هنر هستم. من خیلی راحت احساسات و عقایدم را ابراز می‌کنم و خیلی شجاع و مصمم هستم. من بابت مسائل اجتماعی نگرانی ندارم. شغلم تاتو کردن است. قیافه‌ام در حقیقت خیلی‌ها را جذب می‌کند. بعضی‌ها می‌گویند خالکوبی‌هایم خیلی باحال است و بعضی دیگر می‌گویند من را درک نمی‌کنند.»

سارا می‌گوید که از میان همه‌ی خالکوبی هایش، تاتوهای صورتش را از همه بیشتر دوست دارد و اضافه می‌کند: «حرف R که روی صورتم هست حرف اول کلمه‌ی اسپانیایی Rota است که یعنی «شکسته شده». یک کلمه‌ی «خود» هم روی صورتم دارم که منظورم «خودساخته» بوده است. »

دختری که پس از تاتوی چشمش نابینا شده می‌گوید که همچنان عاشق خالکوبی است و به زدن تتوهای جدید بر روی بدنش ادامه خواهد داد.

او در مورد میزان علاقه‌اش به خالکوبی‌های روی صورتش می‌گوید: «همه‌شان را دوست دارم اما اگر قرار بود فقط یکی را انتخاب کنم، آن یکی را که روی چانه‌ام است انتخاب می‌کردم. مردانه است اما من خصوصیات مردانه را دوست دارم به همین خاطر برای من ایده آل است.»

او می‌گوید از این که روی صورتش تتو زده شود لذت می‌برد و این کار درد چندانی هم ندارد. او می‌گوید: «بعضی جاهای صورت بیشتر درد می‌آیند اما اغلب برای من درد چندانی ندارد. حدوداً ۲ هفته طول می‌کشد تا جای‌شان خوب شود.»

نوشته های مشابه

guest
1 Comment
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا