آموزش و سرگرمی

“هیلی بیبر” از نامزد سابق همسرش “سلنا گومز” کمک خواست!

سلنا گومز خواننده مشهور 30 ساله فاش کرده است که هیلی بیبر، همسر نامزد سابقش، به خاطر تهدیدهای مرگی که دریافت می‌کند با او تماس گرفته است.

وقت صبح– سلنا گومز سرانجام در مورد هیلی بیبر صحبت کرده است؛ حانم مدل با او تماس گرفته است تا بگوید او «تهدیدهایی به مرگ دریافت کرده است»

به گزارش گروه ترجمه وقت صبح، سلنا گومز سرانجام در مورد ادعاهای اختلافات میان خود و هیلی بیبر صحبت کرده است.

بازیگر سریال Only Murders in the Building به طرفدارانش اعلام کرده است که هیلی بیبر پس از دریافت تهدید به مرگ با او تماس گرفته است.

سلنا گومز در استوری اینستاگرام خود اعلام کرده است: «هیلی بیبر با من تماس گرفت. او به من اطلاع داد که تهدید به مرگ شده است. من از چنین رفتارهایی حمایت نمی‌کنم. هیچ کس نباید نفرت‌پراکنی یا قلدری را تجربه کند.»

او سپس از طرفدارانش خواست که «مهربان» باشند و از ارسال پیام‌های نفرت انگیز خودداری کنند و نوشت: «من همیشه از مهربانی حمایت کرده‌ام. واقعاً می‌خواهم این رفتارها متوقف شوند.»

جنجال اینترنتی منجر به تهدیدات جدی شد!

سلنا و هیلی اخیرا درگیر جنجالی‌ بزرگ در رسانه‌های اجتماعی شده‌اند. طرفداران سلنا گومز هیلی را متهم به تمسخر سلنا در فضای مجازی کرده بودند. جاستین بیبر، همسر هیلی نیز متهم شده است که نامزد سابقش را مورد هدف قرار داده است.

طرفداران معتقدند جاستین در اینستاگرام رفتار سلنا گومز را «بچه‌گانه» و «مسخره» خطاب کرده است.

همچنین بار دیگر فیلمی از مسخره شدن تیلور سویفت، دوست صمیمی سلنا گومز، در فضا مجازی پخش شده است. به گزارش وقت  صبح سلنا گومز در جواب به این ویدیو که در شبکه مجازی تیک تاک باز نشر داده شده است، نوشت:

«ببخشید، بهترین دوست من یکی از بهترین‌های این صنعت است. او همچنان به عالی بودن ادامه می‌دهد.»

از آن زمان طرفداران سلنا به هیلی بیبر لق «دختر بدجنس» را داده‌اند و ظالمانه این مدل را در شبکه‌های اجتماعی مورد انتقاد و تمسخر قرار داده‌اند. هیلی بیبر بارها در فضای مجازی اعلام کرده است که اختلافات میان او و سلنا گومز تنها یک سوتفاهم از سمت طرفداران است و این او هیچگاه سلنا گومز را مسخره نکرده است.

 

نوشته های مشابه

guest
1 Comment
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا