بازار

هندسه جامع کنکور آبی قلم چی در بانک کتاب بیستک

هندسه جامع کنکور آبی انتشارات قلم چی.

خرید کتاب هندسه کنکور آبی قلم چی از مجموعه کتاب های انتشارات قلم چی می باشد که در بخش ابتدایی کتاب آمده است. مسیر مطالعه. از ادراک تا جمع بندی. در کانون فرهنگی آموزش سعی می‌کنیم بهترین و مناسب‌ترین مسیر مطالعه را طراحی کنیم.

آزمون های منظم و برنامه‌ای دو هفته یکبار دفتر برنامه ریزی جلسات ۵ نفره همگی برای این منظور طراحی شده اند. یکی از مهمترین عناصر در برنامه آموزشی کتاب است. با طراحی جلد کتاب های آموزشی کانون به داوطلبان مسیر مطالعه را معرفی می‌کنیم تا با پیمودن آن خوانندگان به تدریج از مرحله به مرحله دیگر گام بگذارند.

در اینجا به معرفی مراحل پنجگانه مطالعه می پردازیم. مرحله اول ادراک شروع با آموزش مفاهیم اصلی. کتاب درسی یادداشت‌های کلاسی کتابهای سبز کانون. مطالعه کامل کتابهای درسی برای آموزش اصلی ترین و ضروری ترین مفاهیم… حل تمرینات کتاب های درسی… مطالعه یادداشت های کلاس درس و جزوات معلمان…. در این قسمت ما کتابهای سبز را منتشر کرده‌ایم.

محتوای کتابهای سبز آموزش موضوع به موضوع کتاب درسی است به گونه‌ای که به طور مفهومی بر مباحث مسلط می شوید. مرحله دوم تثبیت با حل مسئله و تمرین. کتاب های ۵۰۰ سوال تشریحی کتاب های کار. دومین مرحله مطالعه در کانون مرحله تثبیت با تمرین یعنی تمرین و حل مسائل تشریحی است.

بهتر است ابتدا با کتاب درسی شروع کنید. پس از پاسخگویی به تمرین های کتاب درسی به سراغ کتاب کار بروید و متناسب با پیشرفت تدریس در کلاس درس تمرین‌های متنوع هر مبحث را کار کنید. بهترین منبع برای مرحله تصویر تمرین از کتاب ۵۰۰ سوال تشریحی امتحانی است که از سوالات امتحانات نهایی و بهترین مدارس سراسر کشور جمع‌آوری و در کتاب سوال های ۵۰۰ سوال تشریحی طبقه بندی و چاپ شده است.

زمان تعداد دفعات تکرار هر سال نیز در مقابل هر سال ذکر شده است. مرحله سوم تسلط با تست های طبقه بندی شده. کتاب های آبی کتاب های سه سطحی.

در این مرحله داوطلبان به تمرین سوالهای کنکور در همان فصلی که مطالعه کرده‌اند می‌پردازند. کتاب های آبی. شامل سه دسته است. ۱. کنکورهای سالهای گذشت آزمون سراسری داخل و خارج کشور. ۲. منتخب سوال های آزمون های کانون. ۳. تست های منتخب از تمرین‌ها فعالیت‌ها و مثال های کتاب درسی جهت پوشش کامل کتاب درسی که به ترتیب فصول طبقه بندی شده اند.

با تمرین این سالها داوطلب از میزان و سطح آموخته های خود آگاهی و بر موضوع درسی به تدریج تسلط می یابد. در کتاب های سه سطحی تستهای آزمون های کانون پس از استخراج آماری نتایج هزاران داوطلب شرکت کننده گزینش شده و در سطح نسبتا دشوار دشوار دشوارتر چیده شده اند.

تمرین این کتاب ها را پس از کتاب های آبی توصیه می کنیم. مخاطبان این کتاب ها داوطلبانی هستند که از سطح آموزش متوسط به بالا تراز ۵۰۰۰ به بالا برخوردار می باشند.

مرحله چهارم ارزیابی برای یادگیری با آزمون های برنامه ای کانون. آزمون های منظم. داوطلبان کانون از طریق شرکت در آزمون های برنامه ای آموخته‌های خود را ارزیابی می کنند. کارنامه کشوری آزمون ها در همان روز ارائه می‌شود.

ارزیابی مستمر و مداوم دانش آموزان را همواره در مسیر صحیح نگه می‌دارد و روش‌های اشتباه و سرعت و شتاب نامناسب را تصحیح می‌کند. مرحله پنجم جمع بندی با کتاب های زرد عمومی و اختصاصی و کتاب های جمع بندی و نوروز. کتاب های زرد. در پایان دوره داوطلبان می‌خواهند آموخته‌های خود را جمع بندی کنند.

یکی از مشکلات امتحانات مختلف و به ویژه کنکور در این است که برخی دانش‌آموزان مباحث جداگانه را خوب را می گیرند. ولی وقتی می خواهند در یک آزمون کامل و مجموعه‌های شرکت کنند با مشکل مواجه می شوند. پس از مطالعه تک‌تک فصل ها داوطلبان با کتاب های جمع بندی زرد عمومی و زرد اختصاصی به تمرین سوال های مجموعه پرداخته و از این طریق به جمع‌بندی مطالب آموخته شده خود می‌پردازند.

بانک کتاب بیستک شما را به خواندن این کتاب دعوت میکند. بانک کتاب بیستک امکان خرید اینترنتی کتاب‌های مختلف را با ۲۰ تا ۵۰ درصد تخفیف و ارسال رایگان فراهم می‌سازد. معمولا هیچ گزینه‌ای در کنار کیفیت کالای اجناس یک فروشگاه به جز تخفیف، نمی‌تواند سیلی از مشتریان را به سوی خود به راه بیاندازد؛ به‌خصوص اگر این تخفیف مربوط به فعالیت خرید و فروش کتاب‌های کمک درسی و کنکوری باشد که نیاز مبرم این ماه‌های پایانی سال برای بچه‌های کنکوری است.

از طرفی با وجود شرایط کرونایی امروز شنیدن خبرهای تخفیفی اجناس به‌صورت حضوری، میل به خرید را به خاطر خطر سلامتی، کاهش می‌دهد.

در کانون فرهنگی آموزش سعی می کنیم بهترین و مناسب ترین مسیر مطالعه را طراحی کنیم ، آزمون های منظم م برنامه ای ، دفتربرنامه ریزی ، جلسات پنج نفره همگی برای این منظور طراحی شده اند.یکی از مهم ترین عناصر در برنامه ی آموزشی کتاب است با طراحی کتاب های آموزشی کانون به داوطلبان مسیر مطالعه را معرفی می کنیم تا با پیمودن آن خوانندگان به تدریج از مرحله ای به مرحله ی دیگر گام بگذارند.

مرحله اول ادراک شروع با آموزش مفاهیم اصلی مطالعه ی کامل کتاب های درسی برای آموزش اصلی ترین و ضروری ترین مفاهیم . حل تمرینات کتاب های درسی. مطالعه ی یادداشت های کلاس درس و جزوات معلمان. در این قسمت ما کتاب های سبز را منتشر کرده ایم. محتوای کتاب های سبز ، آموزش موضوع به موضوع کتاب درسی است به گونه ای که به طور مفهمومی بر مباحث مسلط می شوند.

مرحله ی دوم تثبیت با حل مسئله و تمرین دومین مرحله ی مطالعه در کانون مرحله ی تثبیت با تمرین و حل مسائل تشریحی است بهتر است ابتدا با کتاب درسی شروع کنید پس از پاسخ گویی به تمرین های کتاب درسی به سراغ کتاب کار بروید و متناسب با پیشرفت تدریس در کلاس درس تمرین های متنوع هر مبحث را کار کنید.بهترین منبع برای مرحله ی تثبیت تمرین از کتاب سوال های پرتکرار امتحانی است که از سوالات امتحانات نهایی وبهترین مدارس سراسر کشور جمع آوری و در کتاب سوال های پرتکرار طبقه بندی و چاپ شده است ضمنا تعداد دفعات تکرار هر سوال نیز در مقابل هر سوال ذکر شده است.

هندسه جامع کنکور آبی قلم چی در بانک کتاب بیستک

با توجه به مزایای ذکر شده برای خرید از بانک کتاب بیستک به همه دانش آموزان و پشت کنکوری‌های عزیز و سایر اهل مطالعه پیشنهاد می‌‌شود، تا از این فروشگاه کتاب اینترنتی بازدید به عمل آورید تا به سادگی هر چه تمام‌تر کتاب‌های مورد نظر خودتان را تهیه کنید و از مطالعه آن لذت ببرید.

هدف ما در این بانک کتاب ایجاد سهولت بیشتر برای تهیه کتاب توسط کتاب‌خوانان و به ویژه تهیه کتاب‌های کمک درسی و کنکور توسط دانش آموزان از انتشارات مختلف می‌باشد. در این راستا با ایجاد امکان ارسال رایگان کتاب و تخفیفات ویژه سعی نمودیم به هدف خود نزدیک شویم.

حتی اگر یک بار خرید از بانک کتاب را تجربه کنید، این روش خرید یک عادت همیشگی برای شما خواهد شد. عادتی که می توانید به یاری آن یک سبد کتاب را با یک کلیک ساده، در هر کجای ایران جلوی در خانه خود تحویل بگیرید. بانک کتاب بیستک یک فروشگاه اینترنتی کتاب و همراهی مطمئن برای دانش آموزان، دانشجویان و افراد اهل مطالعه است.

همکاران ما بعد از دریافت سفارش کتاب از شما مشتریان عزیز با در نظرگرفتن زمان ارسال و تهیه کتاب‌های مورد نظرتان حتی از نوع کمیاب تمام سعی خود را می‌کنند که در کمترین مدت، سفارشات شما را به درب منزل آورده و تحویل دهند.

هندسه جامع کنکور آبی قلم چی در بانک کتاب بیستک

 

با مدیریت اصغر محلاتی

02166410000

02166412500

نوشته های مشابه

guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا