آموزش و سرگرمی

هنداونه بزرگ سایت ترکیه ای زیر بغل پویان مختاری!

یک سایت مشهور ترکیه ای در گزارشی به آهنگ جدید پویان مختاری پرداخته و از او تعریف و تمجید زیادی کرده است!

وقت صبح– سایت لحظه آخر ترکیه با تیتر خاصی از پویان مختاری حمایت کرده و موزیک جدید او را معرفی کرده است. این درحالی است که در بین طرفداران رپ فارسی مختاری تقریبا جایگاهی ندارد.

به گزارش اختصاصی گروه ترجمه وقت صبح، سایت لحظه آخر ترکیه نوشت: مختاری که سالها پیش شهروند ترکیه شد، آهنگ ‘لورک’ را به جهانیان اعلام می کند.

کلیپ این هنرمند که در کشورهایی مانند اسپانیا ، انگلیس و آلمان طرفداران زیادی دارد ، در مدت کوتاهی توسط 3 میلیون نفر تماشا شد.

سایت ترکیه هندوانه زیر بغل پویان مختاری گذاشت.

این سایت نوشت: مختاری که  پس از 8  فعالیت در ایران سال به ترکیه مهاجرت کرد و در کشور ما سرمایه گذاری می کند، موزیک ویدیوی این آهنگ را با تیمی متشکل از 250 نفر در استانبول فیلمبرداری کرد.

آهنگی که به فارسی ، ترکی ، آلمانی و لورکا ، گویش فارسی خوانده می شود ، اولین آهنگ رپ مختاری مختاری است.

گفتنی است به گزارش وقت صبح فعالیت های مالی مختاری مربوط به سایت های شرطبندی است و مشخص نیست منظور ایت سایت از سرمایه گذاری در کشور ما چیست؟

آهنگ پویان مختاری برای ترک زبان ها

پویان مختاری با توضیح اینکه این آهنگ را به لطف طرفداران ترک کشف کرده است، گفت: وقتی ترک ها آهنگ قبلی من را گوش دادند، پیام هایی به رسانه های اجتماعی من ارسال کردند و از من خواستند که این آهنگ را بخوانم.

من دوست دارم موسیقی قدیمی را به نسل های جدید معرفی کنم. انگیزه من از پروژه ها است.

پویان مختاری گفت:من ترکیه را وطن خود می دانم، انگار در کشور خودم هستم. من یک شهروند ترکیه هستم. بعد از ترکیه ، زندگی موسیقی من شتاب گرفت.

با احترام زیادی برای هنرمندان در ترکیه روبرو شدم.

مختاری با اشاره به خالکوبی های روی بدن و استایل خود، قدم بعدی خود را با عبارت “من یک خالکوبی بسیار خاص در ذهن دارم” ادامه داد. او گفت  زیرا برای استانبول احترام قائل هستم. این یک شگفتی خواهد بود و من به زودی آن را به اشتراک خواهم گذاشت.

نوشته های مشابه

guest
1 Comment
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا