آموزش و سرگرمی

هری استایلز کنسرت خود را برای خواستگاری متوقف کرد!

هری استایلز، خواننده مشهور بریتانیایی، کنسرت خود در استرالیا را متوقف کرد تا به یکی از طرفداران در خاستگاری از شریک احساسی‌اش کمک کند!

وقت صبح– هری استایلز خواننده محبوب 29 ساله در کنسرت جدید خود طرفداران را حسابی هیجان زده کرده است!

به گزارش گروه ترجمه وقت صبح، این عضو سابق گروه وان دایرکشن سوپرایزی بزرگ برای طرفداران خود در استرالیا داشت. هری استایلز در حال حاضر مشغول به برگزاری تور جهانی خود به نام «Love On Tour» است.

هری مدتی است که برای اجرا کنسرت‌ها خود در استرالیا در این کشور اقامت دارد. او در آخرین کنسرت خود در شهر بریزبن به یکی از طرفداران کمک کرد تا از شریک احساسی خود خاستگاری کند.

این ستاره کنسرت خود را در نیمه کاره رها کرد تا با دادن میکروفن به استیونن فیلیپوسکی به او در خاستگاری از کانی موریسون کمک کرده باشد. ی

کی دیگر از تماشاگران حاضر در این کنسرت، ویدیویی از این لحظه دوست داشتنی و باورنکردنی را در تیک تاک به اشتراک گذاشته است.

این ویدیو به سرعت در فضا مجازی جنجالی شد و حال بیش از دویصد هزار لایک دریافت کرده است.

خاستگاری در میان کنسرت!!

این زوج پس از منتشر شدن ویدیو خاستگاریشان اعلام کردند که بنری برای جلب توجه این خواننده در دست داشتند. به گزارش وقت صبح هری همچنین پس از جواب مثبت کانی به استیون آهنگ خود به نام سینما را به این زوج تقدیم کرد.

در ویدیو منتشر شده هری در حالی که کنسرت خود را برای این لحظه شیرین متوقف کرده است به طرفداران خود گفت:

«به نظر می‌رسد استیون یکی از بهترین مردان تاریخ باشد.» بر روی بنری که این زوج در دست داشتند نوشته شده بود: «استیون را مجبور کن تا از من خاستگاری کند.»

استیون برای خاستگاری از کانی گفت: «هری استایلز فوق العاده است است، اما کسی هست که بیشتر دوستش دارم.” با من ازدواج می کنی؟» کاربران فضا مجازی این خاستگاری را بهترین روش برای درخواست ازدواج خوانده‌اند.

نوشته های مشابه

guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا