اجتماعی

“نوراللهی”، الاهلی را با یک هدیه با ارزش غافلگیر کرد!

احمد نوراللهی، ستاره پرسپولیسی که در ابتدای همین فصل راهی لیگ فوتبال امارات شده، موفق شد گل 3 امتیازی این تیم را وارد دروازه الجزیره کند.

به گزارش وقت صبح به نقل از فرارو؛ احمد نوراللهی، هافبک ایرانی باشگاه شباب الاهلی امارات با درخشش در دیدار با الجزیره، شرایطش را در این باشگاه اماراتی کاملا دگرگون کرد.

ستاره و یکی از کاپیتان‌های فصل پیش پرسپولیس که در ابتدای همین فصل راهی لیگ فوتبال امارات شده، موفق شد گل سه امتیازی این تیم را وارد دروازه الجزیره کند.

احمد نوراللهی و مهدی قایدی دو بازیکن ایرانی باشگاه الاهلی امارات، شب گذشته هر دو در دیدار با الجزیره کار را از روی نیمکت شروع کردند، ولی سرمربی این تیم تصمیم گرفت هر دو بازیکن ایرانی اش را در دقیقه ۶۲ وارد زمین کند.

بیشتر بخوانید: “بیرانوند” با باشگاه پرتغال به اختلاف خورد!

نوراللهی، اما ۱۰ دقیقه بعد با حرکتی انفرادی توپ را تقریبا از میانه‌های زمین برداشت و آن را تبدیل به گل دوم و برتری الاهلی کرد تا با رفتن به سمت تماشاگران با اشاره به خودش بگوید تا زمانی که او در زمین است نگران نباشند!

گل سه امتیازی نوراللهی در شرایطی برای الاهلی امارات حاصل شد که اخبار ضدونقیضی درباره شرایط او در این باشگاه به گوش می‌رسید. به طوری که عنوان شده بود هواداران این باشگاه از خرید احمد نور رضایت ندارند.

حالا که نوراللهی با یک گل سه امتیازی تیم الاهلی را به رتبه دوم جدول لیگ امارات فرستاده، به نظر می‌رسد شرایط برای او به زودی تغییر کند و بیش از پیش در ترکیب اصلی این تیم به میدان برود.

نوشته های مشابه

guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا