آموزش و سرگرمی

عکس/ نوجوانی که عجیب ترین رکورد گینس را ثبت کرد!

ایزاک جانسون ساکن مینه سوتا، به دنیا ثابت کرد که می‌تواند دهان خود را به اندازه‌ای باز کند که در رکورد‌های گینس ثبت شود.

به گزارش وقت صبح به نقل از فرادید؛ ایزاک در طول دوره رشد خود با پدیده‌ای شگفت انگیز مواجه شد: وقتی دهانش را تا اخرین حد باز می‌کند فاصله دندان‌های بالایی تا پایینی ۱۰.۱۹۶ سانتی متر (۴.۰۱۴ اینچ) است!

ایزاک می‌تواند چهار چیزبرگر مک‌دونالد را در دهانش جای دهد. ایزاک در ابتدا در ۱۵ آوریل ۲۰۱۹ تنها در ۱۴ سالگی، پس از اندازه گیری طول دهانش که ۹.۳۴ سانتی متر (۳.۶۷ اینچ) شناخته شد.

بیشتر بخوانید: پیرترین معلم ایرانی در گینس رکورد زد!

اما فیلیپ آنگوس، ساکن ایالات متحده آمریکا، بویرتاون، پنسیلوانیا، در ۵ نوامبر ۲۰۱۹ با فاصله دهانی به اندازه ۹.۵۲ سانتی متر (۳.۷۵ اینچ) عنوان رکورد ایزاک را شکست. بعد از آن آیزاک در ۲۱ اکتبر ۲۰۲۰ با کشیدن دهان خود به اندازه ۱۰.۱۷۵ سانتی متر (۴ اینچ) عنوان را پس گرفت. این فاصله دهانی به اندازه یک توپ بیسبال است!

آیزاک در ۲۲ فوریه ۲۰۲۲ در صحنه فیلمبرداری ثبت رکورد‌های گینس در میلان ایتالیا، زمانی که دهان خود را ۰.۰۲۱ سانتی متر (۰.۰۰۸ اینچ) بیشتر ازدفعه قبل باز کرد، رکورد شکنی کرد.

ایزاک برای اولین بار پس از دیدن برند اشمیت از وندلینگن آلمان که دهان خود را به ۸.۸ سانتی متر باز کرد، برای شکستن رکورد او عزم خود را جزم کرد و ازاو الهام گرفت.

ایزاک از آن زمان با انتشار ویدیو‌های دهانش که بیش از ۷۴ میلیون بازدید در تیک تاک داشته، به شهرت جهانی رسید. ایزاک گفت: “هر کسی می‌تواند شگفت انگیز باشد و هر کسی استعدادی دارد. ”

نوشته های مشابه

guest
1 Comment
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا