فرهنگ و هنر

نقد قسمت هفتم زخم کاری؛ ابهام یا سانسور زیاد؟

قسمت هفتم سریال زخم کاری که با کشمکش های فراوان بالاخره پخش شد با ریتمی تند و کمی خشن و البته جذاب پیش رفت.

وقت صبح– قسمت هفتم زخم کاری که بالاخره سه شنبه 29 تیر 1400 منتشر شد با ماشین سواری و آهنگ بازی مالک و منصوره با بازی هانیه توسلی شروع شد.

 

به گزارش وقت صبح، بعد از برو بیای فراوان و احتمالا سانسور حداکثری قسمت هفتم سریال منتشر شد. مثلا معلوم نشد کیمیا با بازی الهه حصاری چطور انقدر زود با مالک صمیمی شد.

او قبل از هجوم باند مالک ریزآبادی به دفتر ناصر و خواهرش با مالک خوش و بش عجیبی می کند و برایش عطر گران می خرد.

در این قسمت ناصر در تلاشی ناموفق سعی می کند به سمیرا بگوید که مالک یا شوهرش با خواهر او سروسر دارد. اما سمیرا که از همه زرنگ تر است خوب می داند چه کند.

او غیر مستقیم به پسرش هم می گوید چنین حرفی راست است اما برای داشتن زندگی لاکچری باید سیاست داشت.

او که بهتر از بقیه همه چیز را می داند بسیار سیاسانه رفتار کرده تا ناصر را شکست دهد و در ضمن به جای بحث با مالک از او تقاضای زمین برای ساخت شهرک می کند.

رابطه مائده و میثم هم کم کم سر اختلاف پدرانشان جدی می شود و همانطور که از قدیم گفتند “دختر بابایی است” و حاضر نمی شود با میثم عوضش کند.

کتک کاری در قسمت هفتم زخم کاری

کریم هم که نتوانست دختر کوچولیش را وادار کند دوستش بدارد با اعصاب خرد در خیابان پرسه می زند تا برای یک شب سخت آماده شود.

اما نقطه اوج داستان که شاید جذاب ترین بخش سریال و در عین حال مبهم ترین آن باشد حمله وحشیانه تیم مالک به دفتر و کتک کاری شدید با ناصر و منصوره باشد.

به شخصه به یاد ندارم در یک سریال ایرانی یک مرد به این شدت زن را کتک بزند تا صورتش خونی شود آنهم جواد عزتی که عاشق منصوره بوده!

ناصر هم که حسابش جداست! حسابی کتک می خورد و از طرفی تیم کریم به موازات مالک مستخدم ناصر را می کشد و ظاهرا زن و بچه او را گروگان می گیرد.

مالک که به نوعی با سو استفاده از فساد اخلاقی وکیل تیم خودش را تکمیل کرده است از آنها می خواهد هرچه او می خواهد امضا کنند.

هنوز مشخص نیست مالک چرا چنین راه خشنی را برای تصاحب شرکت انتخاب کرد اما صحنه اول فیلم که نشان می داد صورت مالک زخمی است و از حاج عمو کتک خورده احتمالا ماجرا را روشن کند.

 

نوشته های مشابه

guest
6 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا